Коляденко мріє про дружину, як у Кінаха

31 травня 2007, 18:36

Скандальна пара Білик-Коляденко навіть після розриву стосунків не дає пресі та одне одному спокою зі своїми колоритними спогадами.

Ірина розповідає про дивани, якими кидався її екс-коханий хореограф. А Дмитро Коляденко нарікає на надмірно вітряний характер своєї колишньої коханки і її бездушність.

"Я подарував їй дві каблучки з діамантами. І відповідь, до речі, була позитивна. Мріяв з Ірою про дитину, але вона зацікавилася новими партнерами, і я опинився босоніж на вулиці. Мене викинули з будинку, як ганчірку", - розписує митець в інтерв‘ю "Бульвару Гордона" сцену розриву з Білик.


Фото з сайту біликстар.narod.ru

"Особистий водій Іри вибив мені передній зуб і поставив фінгал під оком. Вона викликала 19 чоловік ОМОНа, і мене забрали у мавп‘ятник. Босоніж, в одних штанях і майці! Брудного, спітнілого, смердючого і неголеного. Іра довго не відповідала на мої прохання кинути мені з балкона капці або нову чисту майку", - жаліється епатажний митець.

А Коляденко ж їй дві каблучки з діамантами і натяками подарував. А вона його "викинула з будинку, як ганчірку".

Фото Анни Андрієвської

"Вранці перевезли в "Борис", де я пробув під крапельницею чотири дні у жахливо стресовому стані. У мене в ногах застрягли осколки від скла, що мені їх хірург виймав пінцетом. Думаю, Іра хотіла, щоб мене не стало", - припускає епатажний хореограф.

Однак в захоплюючій історії від пана Коляденка проглядаються дотепні розбіжності. Спершу Дмитро запевняє, що його одразу забрали ОМОНівці. А за другою його ж версією він "босоніж, без зуба, із синцем під оком спав під Московським мостом з бомжами".

Тим не менше Коляденко на такі деталі й неточності не зважає і веде своєї. "У мене було небагато жінок", - зізнається він. Можливо, тому так травмувало Дмитра розставання з його пасією.

Фото Анни Андрієвської

Окрім того, виявляється, за словами Коляденка, Білик над ним просто таки знущалася. Поп-діва любила переповідати своєму коханому про інтимні подробиці її життя з попередніми коханцями: "Уявляєте, до чого я докотився?! Я просив: "Будь ласка, не треба!". А вона: "Тобі треба вивчити пару поз!"

Часом напруга у стосунках цивільного подружжя доходила до того, що Коляденко міг підняти на Ірину Білик руку. "Так, міг. Вона довела мене і до цього. Вони ж при мені цілувалися... Інший чоловік був о четвертій ранку в неї вдома, хоча мені вона сказала, що на гастролях", - пояснює він.

Натомість нарешті вдалося дізнатися, яка жінка, на думку Коляденка, є ідеалом. Виявляється, Дмитро хоче собі таку дружину, яку Анатолія Кінаха.

Фото "Бульвара Гордона"

"Нещодавно я бачив інтерв'ю дружини Анатолія Кінаха. В неї запитали, скільки років вони разом. Вона відповіла: "Все життя, і будемо всю вічність. Я так хочу з чоловіком їздити у відрядження! Прошу його брати мене з собою". Справжня жінка! У неї енергія любові до чоловіка, з яким вона живе вже дуже довго. Хочу собі таку дружину, як у Кінаха", - заявив скандаліст Коляденко.

Та наразі з жінками у епатажного митця не клеїться - дається взнаки травматичне спілкування зі співачкою.

Фото "Бульвара Гордона"

"До речі, сам я ні з ким не сплю вже півроку. Уявляєте, як мені було складно перелаштувати свій організм! Друзі кажуть: "Дімка, зніми повію". А я не можу спати без любові, і цього не соромлюся. Не можу переспати з жінкою один раз, а потім її викинути. Моя сексуальна енергія переросла в могутнє бажання діяти і виходити на сцену", - ділиться потаємним скандальний хореограф.

Та й взагалі чутливий, романтичний і експресивний Коляденко вважає себе справжнім діамантом: "Я незвичайна людина, складний, творчий. Так круто себе їм відчувати! Таких більше немає. Я, як діамант, весь час змінююся".

А відчуває себе так Коляденко "завдяки своєму психологу й ангелу, що спустився з небес". І щовечора він дякує "Богу за те, що він мені допоміг і що наділив мене тисячею талантів".

Зараз у діаманта-Коляденка лишилася одна близька людина. "У мене зараз одна дорога людина — син від першої дружини Олени (Коляденко). Пилипу вже 14 років. Ми бачимося раз на два тижні. Ходимо по магазинах, у кіно, у кафе".

А поки що у чарівній валізці Коляденка лежить третя діамантова каблучка, яку він купив заздалегідь. Раптом трапиться жінка, саме та: "Хочу знайти третю дружину - тиху, спокійну, люблячу...". Якщо ж ні – то завжди продати можна.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів