Дружина Катеринчука не хотіла за нього йти, а друзі його ненавидять

30 травня 2007, 11:43

Торік "нашоукраїнець" Микола Катеринчук зі своєю половинкою Анастасією святкували 15 років подружнього життя.

Проте, виявляється, теперішня жінка Катеринчука не одразу погодилася вийти за нього.

"Коли Микола зі своїми батьками несподівано приїхав до нас і попросив у батьків моєї руки, я... відмовила йому," – зізналася Анастасія Катеринчук в інтерв‘ю часопису "Народний депутат".


"Не тому, що він мені не подобався. Аргумент був дитячий: "Хочу весілля у вересні, а ти прийшов просити моєї руки у жовтні!" – пояснила вона.

Дружина Миколи Катеринчука Анастасія спершу відмовилася вийти за нього заміж

Проте Катеринчука така відповідь не надто засмутила. І після кількахвилинної розмови тет-а-тет з Настею було вирішено: "Гаразд, весілля – у листопаді!" На цій фразі, як зізналася Анастасія, для неї дитинство і скінчилося.

Познайомилися ж Катеринчуки на дискотеці у студмістечку. Микола на той повернувся Афганістану і був студентом другого курсу юрфаку Київського університету. А Анастасія навчалася на першому курсі КТІЛПу.

"Вступати до університету Микола приїхав з Черкас. Розповідав: "Уявляєш, я розучився розмовляти людською мовою, говорив тільки на військовому жаргоні. Мені важко було формулювати думки, спілкуватися, не те що складати іспити!" – розповіла вона.

До речі, дружина Миколи Катеринчука має дві освіти і два фахи - конструктор одягу та журналіст.

"Я одразу звернула на нього увагу: симпатичний, високий, мускулистий, засмаглий... Але це не було кохання з першого погляду", - зізналася Анастасія.

Анастасія Катеринчук: "За знаком зодіаку Микола – Скорпіон, а я – Овен. І ще на самому початку наших стосунків я десь прочитала: якщо Скорпіон та Овен, зустрівшись, у перший рік спільного життя не повбивають одне одного, вони житимуть довго і щасливо"

Звела двох молодих людей теперішня їхня кума, подруга дружини Катеринчука: "Подружка уважно вдивлялась у нього й раптом упевнено сказала: "Іди. Ти вийдеш за нього заміж".

Тим більше, гороскопи і небо на шлюб нібито й добро давали.

"За знаком зодіаку Микола – Скорпіон, а я – Овен. І ще на самому початку наших стосунків я десь прочитала: якщо Скорпіон та Овен, зустрівшись, у перший рік спільного життя не повбивають одне одного, вони житимуть довго і щасливо," – додала дружина романтика Катеринчука.

Катеринчуки, як видно, одне одного так і не вбили, а наразі у них підростає двоє дітей: дев‘ятирічний Даніїл та майже трирічна Софія-Ніколь.

Таке ім‘я для доньки – результат компромісу між батьками: "Софія – мій вибір, а Ніколь – його. Але ми звемо її Ніколь. Бо це ім‘я їй дуже пасує".

У Катеринчуків підростає син 9-річний Даніїл та донька Софія-Ніколь

Між іншим, Софія-Ніколь народилася у розпал президентської виборчої кампанії і саме тому майже на місяць раніше строку – дружина політика надто перенервувала.

А побачити новонароджену доньку Катеринчук так поспішав, що вилетів з дому у лікарню в костюмі і в домашніх капцях.

На зорі ж їхніх стосунків Анастасія ще й дорікала своєму коханому у відсутності романтики: "Мені було 18. Хотілося принца Грея під червоними вітрилами. А тут Микола – земний, надійний, така стіна…"

Проте Микола дав урочисту обіцянку, що виправиться – і таки, запевняє дружина, виправився. Тепер усі знайомі-чоловіки його ненавидять: "Миколо, ми тебе тихо ненавидимо, бо наші дружини вимагають від нас того самого!"

За матеріалами часопису "Народний джепутат". Всі фото часопису "Народний депутат"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів