Шон Карр зробить з Тимошенко бабусю

15 травня 2007, 11:08

Лідер гурту "DVS" та зять Юлії Тимошенко Шон Карр готується стати татком. А ще він знає, під яку пісню віддав би богові душу - "My Way" у виконанні Френка Сінатри.

Окрім того, серед виконавців і, зокрема, українських Карр захоплюється творчістю "Океана Ельзи" і Олегом Скрипкою.


Чоловік Жені Тимошенко Шон Карр українську музику слухає, проте що і як називається - не знає. Фото "Бульвара"

"Взагалі, я слухаю дуже багато гарної української музики, але просто не знаю назв груп", - зізнався зять Юлії Володимирівни "Сегодня". Також фронтмен "Death Valley Screamers" непогано товаришує з Олександром Піпою з того ж таки "ВВ".

Зять Юлії Володиимирівни хоче заспівати дуетом з Меладзе

Проте заспівати дуетом чоловік Жені Тимошенко волів би з Валерієм Меладзе.

"Щодо українських не знаю, але я б із задоволенням заспівав би дуетом з Валерієм Меладзе - він класний, дійсно крутий хлопець. Я не знайомий з ним, але він справляє враження справжнього, чесного чоловіка з характером.

Карру подобається Данилко,а от "Євробачення" він взагалі не сприймає. За словами Шона, в Англії цей конкурс сприймають як жарт. Принймні цьогорічні представники Великобританії "SCOOCH" на сцені виглядали дійсно несерйозно

До речі, Шону до душі й Данилко: "Мені подобається Андрій, він крутий хлопець. Данилко і смішний до кольків, і розумний одночасно". При цьому "Євробачення"-2007 музикант проігнорував.

"Я взагалі нічого не думаю про цей конкурс – мене він зовсім не цікавить. Скажу вам чесно, в Англії "Євробачення" взагалі мало кого цікавить – до нього ставляться як до жарту".

Шон Карр зізнався, що забагато палить, тому й у мікрофон не співає, а "горлає"

Цікаво, чи здійсниться мрія Шона заспівати з Меладзе. Адже наразі він вперто "бореться" зі своїм голосом.

"Курю багато. Я ніколи не розспівуюся перед концертом, не роблю якихось там спеціальних дихальних вправ. Якщо бути відвертим, то і співаком мене назвати складно — я просто горлаю в мікрофон. Я не музикант, я фронтмен", - заявив Шон.

Сніданок Шона зазвичай - це кава і сигарети. А перше татуювання зять Тимошенко зробив, за його словами, досить пізно - в 21. Та й довге волосся не завжди носив

Окрім того, на сніданок у Карра також - сигарети, з кавою. "Я взагалі дуже мало їм. Мій звичайний сніданок — це кава і сигарети. Ну ще, може бути, мінеральна вода", - зізнався він.

І хоча їсть рокер небагато, любить він покуховарити, почаклувати на кухні. "До речі, хоча я і не самий активний їдець, просто обожнюю готувати — страви італійської, китайської, грецької, англійської кухні.

Шон Карр запевнив, що вони з Євгенією працюють над тим, аби Юлія Володимирівна стала бабусею. Фото "Итар-Тасс"

Такі навички куховарства для сімейного життя Карру мають бути в нагоді. До того ж молоде подружжя нині подумує про дитину: "Ми з Женею працюємо над цим! Це трапиться тоді, коли трапиться. Все дуже просто", - сказав він.

А поки що Шон з "DVS" працюють над другим своїм дітищем - альбомом "Big Fish". Саме в ньому буде пісня, присвячена українським шахтарям: "Торік ми були в Донецьку, і ця поїздка дуже мене вразила", - пояснив Шон причину свого натхнення.

Окрім того, за словами Карра, його гурт збирається записати трохи кельтської музики, але використовуючи при цьому українські народні інструменти – наприклад, бандуру.

Між тим, слів українських Шон вивчив зовсім небагато, "всього кілька". На своє виправдання зазначає, що постійно в роз‘їздах: то в Україні, то в Англії, то в Грузії, то в Америці.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів