Скрипка: "Над шоу "Танці з зірками-2" літав дух Ківалова"

10 травня 2007, 14:27

Після закінчення "Танців з зірками-2" і перемоги Лілії Подкопаєвої пристрасті довкола проекту все ніяк не ущухнуть.

Чемпіонка-переможниця нагадує про те, що переможців не судять, а Олег Скрипка стверджує, що шоу "Танці-2" таки пов‘язані з політикою і зокрема, з екс-головою ЦВК Сергієм Ківаловим...

"Паралель з політикою і 2004-м роком в принципі є. І над всім цим шоу літав дух Ківалова… Все дуже дивно… Якісь відразу уявляються таємні сервери і тому подібне..," – сказав лідер групи "Воплі Відоплясова" в інтерв‘ю "Бі-Бі-Сі".


Фото "Комсомольської правди в Україні"

"Картинка якась існує, але політики (як і артисти) самі вирішують яка картинка буде показана публіці", - додав Скрипка, наводячи паралелі політики і шоу-бізнесу.

Але при цьому всьому Скрипка ясно усвідомлював, що його перемога була б нонсенсом. "Я вважаю, що багато людей, які за мене голосували – просто втратили гроші. Тому що я вважаю, що виграти у мене не було жодного шансу – не тому, що я погано танцюю, а з інших причин", - зізнався головний "ВВ"-шник.

Однак саме політизованість і політичність танцювального шоу-проекту, на думку фронтмена "ВВ", і стала одним з факторів його надпопулярності:

"Це англійський проект, який має певний смак і рівень. По-друге, саме проект Танці-2 дійсно пов'язаний з політикою. Якась політична флюстрація, політична сублімація відбулася. Це як машина, яка розігналася і має кінетичну енергію, але потім її нема де проявити, і люди її проявили в смс голосуванні".

Фото "Сегодня"

На думку самого Скрипки, політичне підґрунтя "Танців-2" проявилося в тому, що за нього голосували як за ідею ідеальної України.

"Тому що я для них представляв ідею того краю-раю, чи тієї майбутньої країни, яку вони хотіли б бачити, і яка не представлена ні в цьому проекті, ні на телебаченні взагалі - чи що стосується української мови чи української культури, чи культури взагалі. І це, якби, була боротьба Малоросії чи Хохляндії з Україною, тою красивою Україною, про яку ми всі мріємо. В цьому і вбачалася політика", - пояснив Олег.

Заразом, в цьому контексті Олег Скрипка висвітлив і своє ставлення до Вєрки Сердючки.

"Я до Сердючки нейтрально ставлюся. Просто Сердючка, як і Поплавський викристалізовують цей малороський, хохляцький дух, який виколисувався вже кількасот років, щоб перетворити українців на таких смішних придуркуватих хохлів. Це не пародія. Я культурна людина з вищою освітою і я дуже серйозно ставлюся до пісні і до жарту", - заявив він в інтерв‘ю.

Так, Олег Скрипка, який запам‘ятався глядачам проекту націоналістично-патріотичними нотками його номерів, почував себе в проекті "білою вороною".

Заразом фронтмен "Воплів" пояснив, чому так рідко його група виступає на сході України. Виявляється, "ВВ" туди просто не пускають.

Фото з офіційного сайту "Танців з зірками-2"

"Нас не пускають туди організатори концертів... Гастролі до Донецька і взагалі на Східну Україну закінчилися п‘ятого року. Відбувся цей феномен чорного піару, українофобська чорна навала, і українські артисти перестали їздити до Східної України", - сказав він.

"Піcля виборів минулого року все змінилося. Знову українській музиці важко потрапити на екрани, знову у пресі багато негативу. Зараз і концерти і культурне життя пішли на спад. Особливо на Східній Україні. Ми можемо робити фестивалі, співати гарні пісні, але, на жаль, у нас існує загальна анти-українська програма..," – сказав Олег.

А поки що, за словами Скрипки, доводиться їздити на гастролі за кордон, в Росію. До речі саме у Москві 12-го числа відбудеться концерт за участю "ВВ". А ювілейний альбом групи "Були деньки" представлено в номінації "Кращий альбом" Щорічної національної телевізійної премії в області популярної музики "Муз-ТВ 2007".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів