Подкопаєву і Скрипку зіштовхували журналісти

10 травня 2007, 11:42

Перемога Лілії Подкопаєвої у "Танцях з зірками-2" потішила не всіх. Однією з причин тому стали дещо саморекламні обіцянки чемпіонки напередодні фінальних програм проекту.

Так, Ліля майже одразу оголосила, що у разі перемоги, подарує вигране авто дитячому будинку.

Ще одним каменем спотикання стало питання нагнітання теми розколу України, теми Сходу й Заходу. Та спортсменка запевняє, що цю тему загострювали саме журналісти.


Фото "Сегодня"

"Журналісти нагнітали обстановку, намагаючись зіштовхнути нас з Олегом Скрипкою лобами. Тому що в нас з ним різні ідеологічні переконання. Мені не хотілося цієї напруги і "військового" стану. І заради того, щоб якось уникнути такого поділу, я готова була.... Хоча я, звичайно, ніколи не здаюся – мене спорт зробив сильною людиною", - сказала вона в інтерв‘ю журналу "Фокус".

Фото "Сегодня"

Тож на питання, чи протистояння Сходу і Заходу, як охрестили танці Скрипки й Подкопаєвої, було лише журналістською провокацією, Ліля відповіла: "В принципі, так". І додала: "Щоб не було непорозуміння, ми з Олегом у фіналі обійнялися і поцілувалися".

Що ж до виграного "Volkswagen Golf", то олімпійська чемпіонка і тут ситуацію прояснила.

Фото "Фокуса"

"Я так зрозуміла, що подарували машину – зірці. Але ми домовилися з Сергієм, якщо переможемо, то віддамо її дитячому спортивно-оздоровчому табору в місті Святогорськ. Точніше, спробуємо знайти спільну мову зі спонсорами, щоб одержати грошовий еквівалент машини і купити дітям комп'ютери, апаратуру і все те, що їм буде потрібно", - деталізувала свої плани на авто Ліля.

Також Подкопаєва зізналася, що після закінчення проекту в ній "ніби кульку повітряну здули". Саме тому ідею продовжити танцювати вона не полишає:

Фото "Комсомольської правди в Україні"

"Безумовно. Проект тільки закінчився, тому поки хочеться виспатися і пережити всі ті емоції, що лишилися. А ідеї і перспективи є", - сказала вона. До того ж відомо, що й раніше у Лілі були потуги займатися танцями. В 2003-му вона танцювала з Вадимом Писарєвим.

До речі, на докори про те, що Подкопаєва – спортсменка, і виграти їй було раз плюнути, вона відповіла:

Фото "Сегодня"

"Переможців не судять. Я припинила займатися гімнастикою 11 років тому. Кілька місяців тому у мене народилася донька. І мені робили операцію – кесарів розтин. Що стосується хореографії – так, пластика допомагає. Але в цілому, це те саме, якби з Яни Клочкової ми робили фігуристку".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів