Зять Тимошенко - сентиментальний, заздрісний і голодний

27 квітня 2007, 10:00

Днями зять Юлії Тимошенко трохи не до сліз розчулив журналістів. Бідний Шон Карр, просто таки закоханий в українську кухню, мріє навчитися готувати борщ. Напевне, не так вже й часто Євгенія Тимошенко тішить свого чоловіка українськими ласощами.

Як зізнався рокер, якби він сам вмів готувати борщ – він би із задоволенням це зробив.

"Я обожнюю борщ. Якщо мені хтось покаже, як його готувати – зроблю це неперевершено!" – запевнив Шон в інтерв‘ю "Бліку".


Шон Карр мріє навчитися куховарити і заздрить українським байкерам

Окрім того, Шон досі не навчився їздити на своєму транспорті по українським дорогам. Байкер зі стажем, він із заздрістю дивиться на українських "колег".

"Я заздрю українським байкерам. Їхні байки пристосовані до українських доріг, а на своєму можу проїхати лише 9 метрів", - сумно зізнався чоловік Жені Тимошенко.

І це при тому, що байк музиканта – штука ексклюзивна, збирався вручну. Та, певно, не розрахував його конструктор, що Шон на своєму "сталевому коні" бороздитиме простори України.

Браслет, подарований Євгенією, Шон взагалі ніколи не знімає

Також поміж зізнань зятя Юлії Володимирівни те, що Шон соромиться, коли його впізнають на вулиці і почувається при цьому вкрай незручно.

До того ж, байкер, як виявилось, має тонку душевну конституцію і тендітну натуру: Шон Карр ніколи не розлучається із подарунком коханої.

Браслет, який подарувала йому Женя, завжди при ньому, як вуса і шпага при справжньому мушкетерові.

Всі фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів