Герман зрозуміла, що таке кохання, коли опинилася в ліжку з...

20 квітня 2007, 16:44

Ганна Герман хоч вже і не є прес-секретарем прем‘єра Віктора Януковича, все ж свого соратника підтримує усією душею і тілом. Як інакше, адже Янукович – практично ідеал пані Герман. Його, як і всіх передових регіоналів, вона вважає справжнім самородком.

"Усі вони — самородки. Особливо це стосується Януковича. Його відродження набагато яскравіше характеризує його як сильну особистість і політика, ніж перше пришестя у владу", - захоплено сказала Ганна Герман в інтерв‘ю журналу "Публічні люди".


Ганна Герман дивиться на Януковича, як мати на кохане чадо. Мало того! Вона його і за ходою впізнає

Однак, напевне, лише Віктора Федоровича регіоналка навчилася розпізнавати за ходою.

"Я сама дізнаюся про настрій лідера і те, як насправді йдуть його справи, тільки за його ходою. Коли Віктор Федорович йде, я вже знаю, як він почувається", - по секрету розповіла Герман.

Одразу згадується пісенька "А я милого узнаю по походке", щоправда галіфе Віктор Федорович начебто не носить.

Чоловіки, яким імпонує Ганна Герман: Янукович, Микола Азаров і чоловік "з інтригою" Нестор Шуфрич

Однак, не лише до прем‘єра лине душа регіоналки. "Азаров - один з найцікавіших людей у партії... ще й Нестор Шуфрич, який теж мені дуже цікавий, тому що він неоднозначний. Мене завжди приваблювали люди, в яких є інтрига", - зізналася Герман.

Дивно, але, як розповіла сама Герман, першого свого чоловіка вона обирала аж ніяк не за цим критерієм. Виявилося, що вперше Герман вийшла заміж з розрахунку.

"Він (шлюб) тривав недовго. Я вчилася в університеті, мені було важко - треба було поставити на ноги сестер. З першого дня цього шлюбу я знала, що піду, як тільки зможу. Але мій перший чоловік був гарною людиною. Просто тоді я не могла дозволити собі вийти заміж по любові..," – пояснила вона свій вчинок.

Однак щойно з‘явилася можливість і сили заробляти на своє життя самій, Герман пішла від чоловіка: "Я пішла з того будинку з сином, взявши з собою тільки зубну щітку. Ми три місяці жили в кімнаті, де не було навіть ліжка".

Ганна Герман у романтичному образі з квіточками у вухах виявилась "штучкою", яка губить розум від норкових шуб

До речі, першою серйозною покупкою Герман після цієї історії стало аж ніяк не ліжко, а... норкова шуба! Виявляється, пані Ганна вже давно страждає на слабкість до хутра.

"Грішна, люблю хутро. Після того, як я пішла від першого чоловіка, на перші ж зароблені гроші купила собі норкову шубу. Хоча в мене не було квартири!" – каїться вона в інтерв‘ю "Публічним людям".

Проте своїм другим шлюбом регіоналка пишається. Окрім того, в її зізнанні прослизнула дещо пікантна деталь:

"Я точно знаю, що не знайду чоловіка кращого, ніж Герман. Коли я перший раз лягла з ним у ліжко, я зрозуміла, наскільки любов прекрасна."

Можливо, саме тому за всі роки свого другого шлюбу, як запевняє Ганна Герман, в неї ніколи не було так званих побічних романів.

За матеріалами журнала "Публичные люди"

Фото Анни Андрієвської та журналу "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів