Тітка Тимошенко вже пише трилогію про Юлю

13 квітня 2007, 17:55

Ще два роки тому скромну мешканку Дніпропетровська Антоніну Ульяхіну не знав ніхто. Проте коли їй перевалило за 55, кар’єра раптом пішла в гору. Справа в тому, що Антоніні Миколаївні страшенно пощастило з родичами, а точніше з племінницею. Нею виявилася Юлія Тимошенко.

Тепер Ульяхіна – перша людина у БЮТ на Дніпропетровщині. А нещодавно сміливості цієї жінки стало на те, щоб подати в суд... на президента Віктора Ющенка. За те, що той зволікав з розпуском парламенту.

Крім політичної, тітка Тимошенко займається ще й літературною діяльністю. Більше року тому вона написала книгу спогадів про дитинство своєї племінниці "Юля, Юлечка". Таку увагу до біографії Тимошенко вона пояснює тим, що таланти і душу Юлії Володимирівни так зрозуміти може тільки вона.


"У нас взагалі родина аполітична... Ну й ще я думаю, що я її краще за всіх розумію", - пояснила тітка лідерки БЮТ в інтерв‘ю "Фокусу".

Племінниця з тіткою і за характером схожі. Фото Олександра Прокопенка

"В сім'ї її розуміють ще мама, донька... Я її й розумію, і підтримую, і ще дуже жалію: розумію, які сили вона витрачає і яке життя вона могла б зовсім інше прожити. Вона могла б і в науці себе проявити, у викладацькій роботі або зовсім не в цій країні жити. У неї різнопланові таланти", - додала вона.

Та й за характером, запевняє БЮТівська тітка, вони з Юлією Володимирівною схожі.

"Ми обидві надміру прагнемо відстоювати свої погляди. Немає такого страху, який міг би привести нас до аморального вчинку чи змусити обличчя втратити. Ми розуміємо, що таке гроші, ми жили на копієчки, ми жили на рубль, сто рублів - ми все це розуміємо. Ми можемо організувати й повести за собою. У будь-який бік. Ми емоційні. Хочемо видаватися розумними. Ми допитливі", - залпом видала Ульяхіна нюанси їхнього з Тимошенко характеру.

Тітка Юлії Володимирівни про племінницю: "Їм не спадає на думку, що мені поділитися хочеться чимось, що я про неї знаю". Фото "Фокуса"

Своїм потаємним стосовно Юлії Володимирівни Ульяхіна вирішила поділитися у другій вже книзі про Юлю.

"То я другу вже закінчила! У нас на сайті вона є. Вже читаю, як мене там лають, - нібито роблю їй рекламну кампанію. Їм не спадає на думку, що мені поділитися хочеться чимось, що я про неї знаю!", - обурюється вона.

Однак на двох книгах Ульяхіна зупинятися не збирається: "Хочу й третю книгу написати. Якщо перша - про дитинство Юлі, друга - про бізнес, третя - про політику. Але щось не пускає мене зараз писати про політику", - розповідає майже зіркова тітка.

Ульяхіна сказала, як відрізала: якщо потрібно буде, Юлія Володимирівна і в президенти піде. Фото Анни Андрієвської

А от плани Юлії Володимирівни, судячи зі слів Антоніни Ульяхіної, ще більш далекосяжні.

"На сьогодні в неї політичний проект є, як є проект у будь-якого інженера або архітектора. І вона хоче його втілити. Якщо потрібно для цього бути прем'єром - вона буде прем'єром. Потрібно бути спікером - тоді їй потрібно йти в спікери..," - сказала вона.

Ще в березні Ульяхіна почала вимагати від Ющенка розпуску Ради...

При цьому, як зазначила Ульяхіна, якщо для реалізації проекту Тимошенко потрібно буде, щоб Юлія Володимирівна пішла в президенти – вона піде: "Так! Це нормальний хід".
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів