Дружина регіонала Яна Табачника хотіла стати моряком і торгувала горілкою

12 квітня 2007, 16:23

Співачка Тетяна Недельска на українській естраді особа не надто видна. Проте те, що вона є дружиною регіонала Яна Табачника додає їй відомості у певних колах. Та якщо деякі дружини депутатів лише після одруження кидаються з головою у бізнес, Недельска встигла спробувати себе на купі різнопланових робіт ще до знайомства зі своїм акордеоністом.

Як виявилось, особистий трудовий стаж співачка відлічує ще з восьми років. Саме тоді вона працювала, можна сказати, на свою бабусю – доглядала її тутових шовкопрядів.


До знайомства зі своїм чоловіком Яном Табачником Недельська міняла постіль черв'ячкам і годувала тутових шовкопрядів

"Раз на день їх треба годувати, а для цього потрібно було нарізати машину шовковиці та листя, роздати їжу черв‘ячкам, поміняти їм постіль – це важка робота", - згадує Недельська в інтерв‘ю "Газете по-киевски".

А коли закінчувався сезон шовкопрядів, Тетяна йшла прополювати грядки. Адже в дитинстві її сім‘я достатком не вирізнялася.

Дитинство Недельської було не легким - грошей майже ніколи не було

"Моя мама була педагогом, ми жили дуже скромно: чоботи на три сезони, ковбаса на свята..," – пояснила дружина депутата і продовжила:

"З 16 років я працювала кухарем у столовій. В 17 – на військовому заводі паяла схеми. Там, до речі, добре заробляла. У той же час закінчила кооперативний технікум. Потім був ще й судноплавний технікум. Але я його так і не закінчила".

Бути моряком, вирішила Недельська, романтично, але не резонно

Та романтика моря і дальніх плавань дівчину заворожувала лише доти, доки вона зрозуміла, що не може навіть весільної сукні до першого весілля оплатити. Але й з цієї ситуації шпарка Недельська знайшла вихід.

"Я просто "по блату" влаштувалася прибиральницею в санаторій. Чомусь думала, якщо взяв мене на роботу мамин знайомий, то буде не так важко", - зізналася вона.

Якось Недельська вирішила взяти все у свої руки і почала пропонувати себе як "суперзірку"

Після того, як прибиральниці з Недельської не вийшло, вона спробувала себе ще й у ролі секретаря-машиністки. Закінчила відповідні курси і попрацювала на цій посаді в архіві міста Запоріжжя.

"Звідти я і потрапила на сцену", - розповіла вона. Саме з цього часу недельська почала обдзвонювати всі палаци культури і нахабним самовпевненим тоном пропонувати себе.

Не всі купилися на таку "суперзірку", проте на прослуховування її таки запросили: "Голос в мене тремтів, мікрофон вивалювався з рук. Я ж тримала його вперше. Співала "Желтые тюльпаны", про що Наташі Корольовій, сміючись, тепер розповідаю. А вона каже: "Боже, яка честь!"

Тепер Тетяна Недельська - співачка, мати трьох дітей і дружина акордеоніста Яна Табачника. І за будь-яку роботу більше хапатися не потрібно

І всупереч не надто якісному виконанню хіта Корольової у вокальний ансамбль Недельську таки взяли. Тепер вона все це згадує жартуючи і радіє: "Адже при тому, що я була вродливою дівчинкою, я не дозволила собі піти легким шляхом".

Між іншим, виявляється дружина нардепа навіть продавцем ще до кооперативного технікума попрацювати встигла. А якось на вулиці після концерту до неї підійшов чоловік і змовницьким тоном пообіцяв зберегти її таємницю: "А я пам‘ятаю, як ви у нас на ринку горілку продавали. Але я нікому не скажу".

За матеріалами "Газеты по-киевски". Фото "Бульвара" та з офіційного сайту Тетяни Недельської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів