Каха Каладзе подарував другій дружині Шуфрича "Мерседес"

13 березня 2007, 16:13

Діти та дружини політиків та інших "віпів" частенько потрапляють в об'єктив та "під перо" (тобто на клавіатуру) журналістів.

Так і з другою дружиною Нестора Шуфрича. Наталія Ворона нещодавно з'явилася у телепередачі "Чорним по-білому", а потому вже й встигла дати інтерв'ю газеті.

"В одній статті мама Нестора заявила, що наш із ним зв'язок був випадковим. Тепер Нестор-молодший не розмовляє з бабусею. Образився", - відкриває гламурна "Міс Ужгород"секрети сімейних перепетій.


Шуфрич із пишними кучерями і Ворона у розпалі їхнього роману

"З першим чоловіком я прожила 7 років. Познайомилися, коли мені не було й 17. Закохалася до нестями. Зустрічалися два місяці, потім переїхала до Нестора. У 18 років уже відкрила свою фірму "Орхідея". Сама купила потриману машину "Опель Омега", - розповідає екс-кохана експресивного політика, слова якої передає "Газета по-українськи".

При цьому, певно, від великої любові, навіть сина Наталя назвала на честь свого колишнього чоловіка.

"Йому 12 років. Вчиться у 6 класі Кловського ліцею... Ми обоє "очкарики", - розповідає вона про Нестора-молодшого.

Ворона з дітьми Нестора Івановича: старшим - Олександром і молодшим - Нестором

До речі, син Ворони – друга дитина Шуфрича. Адже від першого шлюбу у політика є дев'ятнадцятирічний син Олександр. Зараз він навчається в Інституті адвокатури і мешкає разом з батьком.

Наразі Наталії 32 роки, а її роман із Шуфричем протривав 9 років.

"У квітні Нестор став народним депутатом, а в липні ми розлучились", - згадує вона 1998 рік.

"Зі мною боялись вітатися навіть друзі - ті, хто раніше бував у нас удома. Сина я залишила у своєї мами Ілони", - розповідає Ворона, згадуючи розлучення з епатажним Нестором Івановичем.

Родина Шуфричів у неповному складі

Власне, той період їй допомогла пережити родина Меладзе.

"Їм було однаково, нардеп Нестор чи ні. З Костиковою дружиною Яночкою я познайомилась на конкурсі "Міс Україна-93", - пояснює вона. Саме тоді дружина Меладзе і навчила Ворону грати у більярд.

З Каладзе Ворону звели більярд і дружина Меладзе

А вже за рік симпатія до більярду звела екс-дружину Шуфрича з 21-річним футболістом Кахою Каладзе. Рокове рандеву відбулося у в більярдному клубі київського ресторану "Атланта".

"Каха почав виступати за "Мілан", і ми поїхали до Італії... Каха й Андрій (Шевченко) привчили мого сина до футболу. Нестор-старший дивувався. Але забрати сина до Італії не дозволив", - розповіла вона.

"За п'ять років наші стосунки з Кахою вичерпалися", - підсумувала красуня з густо підведеними очима та французьким манікюром. Тож два роки тому роман Ворони і Каладзе зтушувався і скінчився.

Від Кахи у Ворони лишився на згадку "Мерседес"

А тепер Наталія зустрічається з київським бізнесменом, який презентував їй престижну автівку.

"Микола молодший за мене на вісім років. Він киянин, серйозний бізнесмен. Подарував мені "Мерседеса". Каха теж дарував "Мерс". А Нестор колись привів коня-ахалтекинця. Назвав його Бремом", - поділилася екс-пані Шуфрич.

А від Шуфрича... кінь

Звісно, кінь – не мерседес. Може, Наталя і тоді очкувала від Шуфрича чогось більшого? А тепер бідна коняка, на якій їздити у неї просто немає часу, стоїть десь в оболонських стайнях.

За матеріалами "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів