Батьки Балоги робили все, аби він міг "відкосити" від армії

1 березня 2007, 18:49

"Ти бабака бачиш? – Ні. – А він є!" – це цитата з популярного російського фільму про армію "ДМБ".

До речі, цей маленький діалог можна було б віднести і на рахунок теперішнього голови секретаріату Віктора Ющенка Балоги.

Адже в об'єктив ТаблоID екс-міністр надзвичайних справ потрапляв лише раз і то завдяки візуально-тілесним проявам свого чоловічого темпераменту.


Але днями у розпорядження ТаблоID потрапили фото років безшабашної молодості Віктора Балоги. Дивлячись на них стає зрозуміло, де "гартувалася сталь".

А саме – йдеться про фото з дембельського альбому Балоги, який, як виявилось, пішов служити одразу після закінчення вузу.

До речі, батьки Віктора були шоковані таким ходом сина, бо робили все, аби їхній хлопчик міг "відкосити" від армії.

Але теперішній помічник Ющенка виявився хлопакою впертим і вже через три дні після випускного балу записався в артилерійські війська Чернівецької області.

З рядового Балога невдовзі дослужився до командира.

А одного разу він таки підмочив свою репутацію. Порушивши устав, теперішній голова секретаріату Ющенка пішов у самоволку. Як з'ясувалося, він разом з другом вирішив завітати на весілля однокурсника.

До того ж, певно, жага свята була такою не слабкою, що 70 кілометрів хлопці здолали пішки за ніч.

Але повертатися у частину таки довелося. І за кілька днів Балозі загрожувала серйозна догана.

Та цей інцидент зійшов екс-міністру надзвичайних ситуацій з рук. Адже повернувся він з самоволки не один, а з цілим возом добра - двома ВАЗіками всілякої смакоти.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів