Щербань вже отримав подарунок від Луценка

26 січня 2007, 13:46

У деяких українських персоналій череда новорічно-зимових свят доповнюється ще й особистими святами.

Так Володимир Щербань, екс-губернатор Сумщини, а до того – Донеччини, у п'ятницю 26 січня відзначає своє 57-річчя. Як кожен іменинник, він чекає на подарунки, але не прості, а золоті - від Генпрокуратури.

Святкуватиме Щербань вдома, у київській квартирі, але гостей запрошувати не збирається. Усі, хто схоче, самі прийдуть.


Хоча вже відомо, хто точно пам'ятає про день народження колишнього губернатора – це його друг регіонал Ян Табачник, який поручився за політика в Генпрокуратурі.

Фото Анни Андрієвської

"Я обов'язково куплю йому дуже добрий чоловічий одеколон, мабуть, "Гермес", мені самому він дуже подобається. Ще візьму гарні квіти і привітаю його", - наводить слова Табачника "Сегодня".

А от Юрій Луценко, від якого після помаранчевої революції Щербань сховався у США, вже зробив свій подарунок імениннику.

"Передусім це те, що ані я, ані сумчани не забувають його "бурхливу" і, як видається слідству, незаконну діяльність", - поділився Луценко, який у четвер був у Сумах.

Фото УНІАН

Але, як виявилося, Щербань не надто у захваті від такого "подарунку". Він сподівається і навіть мріє про те, що саме в день його народження Генпрокуратура зробить йому подарунок.

"У мене немає особливого приводу для радості та торжества. Триває слідство, я частий гість у прокуратурі. Тож кращим подарунком для мене буде, якщо вони цього дня зроблять мені вихідний", - пожартував екс-губернатор.

Щербань вже придумав, чим частуватиме своїх гостей. Святкове меню передбачає наявність на іменинному столі смаженого гусака. Із алкогольних напоїв – віскі та коктейль "Мохіто", який екс-губернатор навчився готувати, коли жив у Америці.

Фото "Львівська газета"

Щербань навіть запевняє, що в українських ресторанах цей кубинський напій робити просто не вміють.

"З тим, що я пив в Америці, не зрівняти. А я роблю відмінний!", - розповідає він.

Екс-губернатор також поділився своїм власним рецептом цього напою.

"Мохіто" à la Щербань включає наступні інгридієнти: ром, лікер "Лімончелло", лайм, цитрина, м'ята, тонік, фруктовий сироп і лід. Тоді як у звичайному коктейлі є тільки м'ята, коричневий тростинний цукор, білий ром і лайм з льодом.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів