Від Тіни Кароль пішов чоловік, з яким вона була майже два роки

25 січня 2007, 11:17

Таня Ліберман, більш відома як Тіна Кароль, у четвер відзначає свій 22 день народження. У той самий день молода співачка святкує день янгола, адже 25 січня вважається не лише днем студенства, але й днем всіх Тетянок.

Однак свята трішки затьмаряює той факт, що напередодні дня народження Тіни від неї пішов продюсер Олег Чорний, завдяки якому, власне, Таня Ліберман перетворилася на Тіну Кароль.

Чорний практично за рік створив з Тіни артистку, яка стала однією з найсильніших українських виконавиць. Її помітили і в Росії, і в Прибалтиці, і в Західній Європі.


Але в середу успішний продюсер заявив, що він і його компанія "Планета М‘юзік" припинили роботу з Тіною.

Тіна і Чорний на ShowBiz. Фото Анни Андрієвської

У коментарях "Бліку" Чорний пояснив своє рішення тим, що "ресурс відпрацьовано", і він не бачить змісту у подальшому співробітництві.

Натомість екс-продюсер Тіни повідомив, що вже запустив два нових проекти, які на даному етапі йому значно цікавіші.

"Тіна самодостатній артист. У неї якісь свої плани... А в мене – свої", - натякнув Чорний, заразом привітавши свою колишню підопічну з днем народження і побажавши їй подальших перемог.

Сама Тіна Кароль жодних коментарів поки що не давала, а її мобільний, за словами журналістів, заблоковано.

Натомість звукорежисер Тіни, Олександр Балабан, який був зі співачкою і на "Новій хвилі", і на "Євробаченні", прокоментував подію так:

"Особисто я бачу в цій ситуації чистої води бізнес: Чорний з головою пішов у свої нові проекти, якіо, ризикну припустити, варті того, щоб заради них залишити Тіну. А Тіна, як я зрозумів, давно мріяла сама зайнятися своїм менеджментом".

Тут співачка ще більше схожа на Таню, ніж на Тіну

Що ж насправді сталося між Тіною та її тепер уже екс-продюсером стане зрозуміло згодом, адже все таємне стає відомим.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів