Мріям радника Ющенка тісно у Києві, а Монсерат Кабальє плакала

24 січня 2007, 12:51

П‘ять років тому Володимир Гришко, оперний співак і радник президента, купив ділянку землі під Києвом.

А нещодавно він разом із дружиною Тетяною таки закінчив будівництво маєтку своєї мрії. Тепер подружжя Гришків, якому стало тісно у задушливій київській квартирі, може насолоджуватися природою і затишком передмістя. Тим більше, що цьому сприятимуть і неймовірні розкоші новобудови.

Як істинна оперна зірка, в архітектурному рішенні Гришко надав перевагу іспанському стилю. А от втілювала в життя ідеї облаштування подружньго гніздечка його дружина:


"Дизайном будинку і ділянки займається Тетяна Гришко – за фахом, до речі, ландшафтний дизайнер. Іноді я сам підстригаю кущі", - жваво розповів оперний лев, пише "Блік".

Маєток оперного співака: "Усе від Бога"

Саме місце для розбудови співакові підказав його брат Євген. До речі, коло самого входу у будинок Гришки розмістили викуваний родинний герб, а на кутих воротах, дизайн яких Гришко облюбував завдяки Парижу, розмістився хрест у лірі. Цей символ тлумачиться як "Усе від Бога".

Гришкам одразу полюбилася ця садиба на двох гектарах землі, оскільки пагорбами, панорамним видом на ліс, озера та села це місце нагадувало їм карпатську місцевість, де у родини є ще й дача.

Сімейство Гришків

На території маєтку сім‘я співака розмістила тенісний корт, басейн, вишневий сад, де, вочевидь, у травні гудітимуть хрущі над вишнями.

Також родина розбила величенький сад, газони, квіткові клумби, влаштувала поле для великого тенісу, басейн під відкритим небом . Другий басейн розташований у самому будинку поруч із сауною.

Мало того, територію садиби маестро прикрашають колони та статуї львів, які тішать око радника президента, що за гороскопом також є левом.

Помпезний інтер‘єр так би мовити заміського "будиночку" прикрашають величезний акваріум з рибками, три каміни, фортепіано, на якому грав сам Лисенко, бронзова статуя богині перемоги Ніки.

Є також і музична вітальня – мабуть, щось на кшталт робочого кабінету маестро.

Володимир Гришко у нових хоромах. Тут уже тісно не буде...

У будинку Гришків багато унікальної порцеляни, а також меблі, замовлені в Києві за індивідуальним проектуванням, та привезені з Італії. Тобто, куди не глянь - краса та пишність на заздрість людям.

"Монсерат Кабальє, коли побачила наш будинок, навіть розплакалася", - згадує Гришко. Цікаво: від радості за товариша по оперній сцені чи таки від заздрощів?

Але потрапити до будинку Гришків простому смертному не так то й просто, оскільки він знаходиться під трьома рівнями сигналізації і охороняється трьома вірними вівчарками співака.

Фото "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів