Доньку Кінаха "розпіарив" глянцевий журнал

22 січня 2007, 12:43

Трохи більше року тому донька Юлії Тимошенко Женя ввела моду на публічні весілля. Пізніше вона з’явилася на обкладинці модного журналу. Тепер діти не менш відомих українських політиків вважають справою честі повторити цю комбінацію.

"Чим наша Зоя гірша за Женю?", - подумало, мабуть, подружжя Кінахів і вирішило розпіарити одруження своєї середньої доньки Зої з власником житомирської панчішної фабрики "Легка хода" Максимом Кузьменком.

Але Кінахи вирішили не зупинятися просто на висвітленні цієї події. Не минуло й трьох місяців після весілля, як фото молодого подружжя у супроводі матеріалу, покликаного створити позитивний імідж подружжю, з’явилися на сторінках журналу Cosmolady.


Три сестри Кінах

Про першу зустріч Зої і Максима, про букети білих троянд, вірші Єсєніна, освідчення та інші інтимні подробиці життя молодих до одруження Cosmolady пише у пафосному стилі.

Історія кохання, описана у статті, нагадує записи у дівочому щоденнику – красива, розумна і романтична дівчина нарешті зустріла свого принца на білому коні.

"Зоя – всебічно обдарована особистість: чудово співає, малює і вишиває... Максим - завжди впевнений у собі", - так молодих описує журнал.

Перша їхня зустріч відбулася у кафе "Сюрприз", далі була вечірка, влаштована Зоєю, а потім – освідчення, як у голівудських мелодрамах.

"Він запропонував їй присісти, а сам опустився на одне коліно, взяв руку дівчини у свою і прочитав вірш Єсеніна. Дочитавши вірш, Максим відкрив коробочку, в якій була каблучка з діамантом, і надягнув її дівчині на палець", - пише журнал.

Не менш зворушливо описане й весілля молодих. Зоя була "чудова, наче принцеса у казковому королівстві", а Максим з’явився в образі д’Артаньяна і виконав для нареченої "Пісню мушкетерів" .

Кульмінацією весільного гламуру стала хода молодих одне до одного по мосту закоханих "під фонограму власних освідчень на вірші поетеси Вероніки Тушнової".

Подружжя у Празі

А після пишного весілля молоді поїхали у не менш розкішну подорож – до Венеції, улюбленого міста Зої.

Що ж, ця піар-історія про доньку Кінаха, вочевидь, матиме продовження. Адже в українській політиці залишилася принаймні ще одна не зовсім "розкручена" пара – доньки Віктора Медведчука, яка нещодавно вийшла заміж за московського бізнесмена.

Фото журналу Cosmolady з архіву подружжя. Публікується з дозволу прес-служби Анатолія Кінаха

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів