Донька Подкопаєвої приміряє на хрестини Гуччі

19 січня 2007, 21:44

Лілія Подкопаєва нарешті вибрала пару хрещених для своєї донечки. Щоправда ім'я хрещеної було відомо давно – нею стане співачка Ані Лорак. А ось ім'я хрещеного батька ніде не фігурувало.

Ним стане Сергій Льовченко - близький друг сім`ї олімпійської чемпіонки зі спортивної гімнастики Лілі Подкопаєвої, власник мережі магазинів "Діамант" і "Золота Лілія".

Дівчата - Ліля Підкопаєва і Ліна Нагірна

Як розповіли щасливі батьки в інтерв’ю УНІАН, хреститимуть малу Кароліну в православній церкві недалеко від Аскольдової могили.

"Моя подруга Оксана Козій подарувала Ліні біле пальтечко, колготки, такі ж - пов`язочку і піньєтки, - все це чи то Гуччі, чи то від Діора - і сказала, що все це для хрестин", - розкрила сімейну таємницю Ліля.


За її словами, Кароліна - татова дочка. "Коли тато підходить, вона замовкає і перестає вередувати. Починає посміхатися, агукати. Зовні у неї все від Тимофія: губи, овал обличчя, вії пухнасті і догори закручені", - розповідає молода мама.

Сам тато розповів, як ледь не втратив свідомість під час пологів. "Мені сказали: за годину ти будеш татом. Операція почалася на годину пізніше, я не знав і простояв весь білий, пройшли дві години, а ще нічого невідомо. Але потім почув, як Кароліна плаче", - згадав Нагорний.

"Показують її мені. Її одягнули в жовтий костюмчик, куплений мною напередодні, – така кукурузка. Я говорю: донечко, не плач, а то я помру від страху. Вона раптом - замовкла. Медсестри здивувалися", - розказав Тимофій про свою першу зустріч із донею.

Якщо батьку мала здалась кукурузкою, то мамі – китаянкою – "підпухла, вії склеєні".

Щасливе сімейство

Першого ж дня з Харкова побачити новонароджену Ліну прилетіла Ані Лорак, а тоді доступ до тіла олімпійської чемпіонки дефіс мами не припинявся. Квіти та коробки з подарунками від друзів і родичів, прикладом, від Гаріка Крічевського, Тіни Кароль, Ані Лорак, Яни Клочкової, Віталія Кличка, і стрічки, стрічки, стрічки…

Тепер у будинку Нагірних-Подкопаєвих дві дитячі кімнати: одна в блакитних тонах зі стелею стилізованою під зоряне небо, - для Вадимка, а друга - в кремово-жовтих тонах з колискою у стрічечках – для маленької Ліни.

Як поставився до появи Ліни малий Вадик, усиновлений Подкопаєвою?

"Вадик спочатку був дуже здивований, коли бабуся узяла на руки Ліну, потім трохи ревнував. Зараз все нормально. Підходить, за ніжку зачіпає, демонструє, що хоче поспілкуватися. Коляску навіть в свій рік і місяць гойдав", - розповідає Нагорний.

Поратися з малюками молодій парі із задоволенням допомагає мама Лілії. Цікаво, що її улюбленцем після народження маленької Ліни, все одно залишається Вадимчик.

"Ми прийшли після пологового будинку, бабуся випила шампанського, розплакалася, говорить: "Ви не ображайтеся: але мені Вадік якось ближче", - переказує слова Ліліної матері Тимофій.

Доки хлопці займаються зарядкою, дівчата бавляться на ліжечку

А ще Тимофій із гордістю додав, що після того, як вони з Лілею усиновили малого Вадимка, тільки тридцять їхніх друзів звернулося до них, сказавши, що усиновлятимуть. А також, що цей рік в Україні буде оголошений роком національного усиновлення. "Дитина просто береться з дитбудинку, і робиться щасливою".

Всі фото УНІАН-Фотосервіс

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів