Голос Ющенка фарбує нігті у червоний колір

19 січня 2007, 18:21

Кілька місяців тому Віктор Ющенко змінив голос Ірини Геращенко на голос Ірини Ванникової. Нового прес-секретаря президент взяв практично "з екрану" - у минулому Ірина була ведучою "1+1".

Тепер Ванникова змінила славу телевізійної зірки на місце поряд з головною людиною цієї країни. Сама вона каже, що є голосом і тінню Ющенка. Проте, здається, зіркова кар’єра далася в знаки, і вже сьогодні обличчя прес-секретаря Ющенка красується на сторінках глянцевого журналу Elle.


На фото Ванникова у досить екстравагантному образі. Стильний сатиновий жакет із рукавами-ліхтариками, рукавички та чорна шовкова краватка від Moschino, атласна спідниця від Лілії Пустовіт і акуратні туфлі від Giambattista Valli. Одяг та аксесуари, в яких вона постала в журналі, були надані та підібрані стилістами зйомки.

Фото Elle. à la леді-вамп

А на одній з фотографій з Ірини зробили справжню жінку-вамп. Насичений колір помади на губах та яскраво червоний лак на нігтях практично стушовували асоціації з Ванниковою як з прес-секретарем першої особи країни.

"Червоний – це класика, тому нічого дивного у цьому нема. В усьому іншому дрес-код звичайний: строгі ділові костюми", - виправдовується вона.

В цілому ж інтерв'ю Ірини було значно менш жвавим, аніж створений стилістами образ. На питання вона відповідала сухо, мабуть, так і не розпрощавшись зі стилем, в якому зазвичай проходять прес-конференції її шефа.

Каже, рішення про свій перехід на Банкову прийняла за добу. "Я розуміла, що це новий шанс в житті, нова віха в кар’єрі, і що, якщо я зараз не погоджусь, то пошкодую як мінімум про те, що могла що-небудь нове у своєму житті спробувати і злякалась. Тому при всьому ризику і всій незалежності, і незважаючи на те, що на "1+1" я була всім задоволена – я погодилась", - розповідає Ванникова.

Говорячи про самого Ющенка, Ірина в першу чергу згадує про відданість. Каже, не могла б працювати, без того, щоб "вірити президенту і вірити у самого президента, без того щоб бути йому відданою".

Але гравцем на шаховій дошці політики Ванникова бути не хоче.

"Я ні в якому разі не хочу, аби мене сприймали як політично самостійну фігуру. Я доношу позицію президента, а не коментую події у країні зі своєї позиції. Моя посада не передбачає політичної самостійності, і я цього не прагну", - каже вона.

У Ванникової зовсім інші плани – вона хоче залишитися на теперішній посаді аж до 2010 року.

"Я прийшла сюди не змінювати країну або впливати на процеси у ній. Для цього є політики і головна фігура на цій шаховій дошці – президент... Прес-секретар – це голос президента. Його тінь, якщо бажаєте", - каже вона.

Фото Elle Ванникова у твидовій сукні, Marella; трикотажному болеро, Marella; кольє з
білого золота з діамантами та перлами, Di Modolo; годиннику у стальному корпусі
на ремінці зі шкіри ската, De Grisogono

Про особисте ж Ванникову годі й питати. Вона не схильна розповідати подробиці свого приватного життя. Лише поскаржилася, що діти частіше бачать її по телевізору, аніж вдома.

"Вони ще в такому віці, що не розуміють, де і ким працює їхня мама. Старшій, Дарині, нема й чотирьох років, Марії – півтора рочки. Дарина каже нещодавно: "Мамо, я тебе бачила по телевізору, ти сиділа поряд зі своїм начальником", - розповіла Ірина.

Проте на одвічне жіноче питання "Робота чи кар’єра?" Ванникова вже давно знайшла відповідь:

"Я для себе зробила висновок, що треба жити разом з дітьми, а не заради дітей. У моєму випадку неможливо віддавати їм всю себе, тому що я все одно цього не зможу зробити. Я не така. Я соціально інтегрована людина, мені потрібна реалізація. Але ж я не одна єдина така в наш час".

Проте така "інтеграція" і прагнення до самореалізації вилилися для Ванникової в екстремальне життя поряд з президентом.

І хоча Ющенко ще жодного разу не дзвонив їй посеред ночі для того, щоб викликати на роботу, мобільний Ірина не відключає ніколи. А у шафі в кабінеті завжди напохваті діловий костюм та туфлі, щоб бути напоготові. Якщо "Батьківщина покличе".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів