Білик розповіла, як Коляденко ревнував її до жінок, кидався диваном, а вона викликала міліцію

18 січня 2007, 12:38

Нескінченний серіал особистого життя Ірини Білик вже кілька років не сходить зі сторінок жовтих видань.

Скандальна парочка Білик – Коляденко заполонила увесь медіа простір історіями з приватного життя, які часто нагадували неприхований PR.

Проте зараз сама Білик намагається розвіяти міф про навмисне створення епатажу навколо себе та свого коханця. Каже, скандали з Коляденком були справжніми, а в пресу потрапляли лише їхні скромні відголоси.


Чергові зізнання про ревнощі Коляденка і бурхливі з’ясування стосунків, які закінчувалися викликами міліції, Білик зробила в інтерв’ю "Бульвару".

Відхрещуючись від навмисного епатажу, співачка наводить приклад, коли її диван "летів з 13-го поверху". Каже, тоді все було спонтанно.

"До мене прийшла одна дуже відома особа (ім'я цієї жінки назвати не можу), ми сиділи і просто тріскотіли, а Діма повернувся в поганому настрої і мене до неї приревнував", - починає Білик.

"Я, зрозуміло, вибачилася перед гостею за настільки нервову реакцію й усе намагалася забути, але мені досі незручно... Я навіть з'їхала з тієї квартири, і все одно ця історія і зараз по Києву ходить", - розповідає вона.

Білик сказала Коляденку "Стоп, гра!"

Але на цьому історія з диваном не закінчилася. Він звалився на дах ресторану і проломив його. Проте співачці пощастило, бо диван був порівняно легкий.

"Це балконний диванчик. Його потім тиждень, а то й два ніхто звідти не виймав. Я усе дивилася вниз і дивувалася — адже було холодно. Може, дірка не так зяяла, що вітер туди задував?", - дивується вона.

Таке життя з Коляденком Білик подобалося. Вона каже, до якогось моменту з ним було весело. Коханець ревнував її до усіх – чоловіків, геїв, жінок, а на наступний ранок після чергового скандалу обов’язково дарував шикарні подарунки з найдорожчих бутиків.

Після чергового скандалу Коляденко ніс Білик "Гуччі" у ліжко

"Усе, що в гаманці, йшло на нові босоніжки від "Гуччі"... Будь-якій жінці це приємно, але... Одним словом, останній раз для моєї психіки виявився занадто тяжким", - каже вона.

Крім того, кілька разів через таку імпульсивність Діми Іра була змушена викликати наряд міліції.

"Я, якщо начистоту, вдячна долі за те, що ми з Дімою були разом, але востаннє мені здалося, що пора вже зупинитися. Як каже моя дитина: "Стоп, гра!", - каже Білик і зізнається, що захотіла "нового життя".

"Не скажу, що сьогодні можу насолоджуватися самотністю, тому що в мене з'явилися шанувальники, але мені дуже сподобалося бути одною. Це тільки два тижні погано, а потім... Спиш скільки хочеш, у гості кличеш кого хочеш, не треба нікому звітувати, ховати мобільний...", - каже Білик.

Коляденко ревнував Білик до жінок і геїв. Фото "Бульвару"

"Сподіваюся, у мене попереду велике щасливе життя. Дасть Бог, і в Діми воно теж буде щасливим. Так, якийсь час ми були щасливі нашими скандалами, після яких усе добре й у душі, і в ліжку (хоча деякі називають це збоченням), але я не думаю, що варто оприлюднювати всі подробиці — нехай вони краще в міліцейських протоколах залишаться", - додає вона.

Не менш трагічним, хоча й спокійнішим, було життя Білик з її продюсером Юрієм Нікітіним. Тим самим, який нещодавно розлучився з колишньою ведучою "Інтеру" Ольгою Горбачовою, а нині співачкою "Арктикою".

Скандальна парочка. Фото "Бульвару"

Білик впевнена, що якби вони з Нікітіним не працювали разом, жили б досі.

Сталося все у 97-му. Тур Білик "Так просто" виявився зовсім непростим.

"В Україні тоді ж навіть гарних готельних номерів не було. Приїжджаєш — води нема, поїсти проблема. До того ж ще три концерти на день відспівати треба. Я ж у трусиках танцювала... Нехай фонограма, щось ще, але це ж шість годин на сцені! Був божевільний наплив, люди йшли, а нам треба було заробити, тому викладалися, я працювала, немов робот. Надягала на другий концерт костюм: чоботи лакові, курточку, і все було мокре, наче з сауни", - розповідає вона.

Після цього Білик сильно занедужала, "кожен вихід на сцену коштував неймовірних зусиль".

"Закінчувався концерт, я приходила в готель, набирала ванну, сідала в неї і плакала годину — не знаючи, чому. Мені здавалося, що я дуже нещаслива, у скронях стукало одне лише питання: чому, чому, чому? Потім я поскаржилася Юрі, що в мене все болить. "Мені треба підлікуватися, — сказала, — я дуже хочу до лікаря". Він як відрізав: "У тебе в голові болить" — цю фразу я запам'ятала на все життя...", - згадує Білик.

Ірина зізнається, що вона сама перша пішла від Нікітіна, а він дуже важко переживав їх розрив. Після того п'ять років вони взагалі не розмовляли — "тільки одне на одного кричали".

Епатажне кохання. Фото "Бульвару"

"Ну а потім він прийшов і сказав: "Оля така молода, красива — що мені робити?"... Юра радився зі мною, і я допомагала, щоб у житті в нього все було добре, консультувала, як доглядати, як цілуватися...", - розповідає вона.

Тепер Білик каже, що ближчої людини, ніж Нікітін в неї нема.

Білик-Монро. Фото toplife

"Я його досі люблю. Можливо, мені просто потрібна була тоді участь, психологічна підтримка. Півроку (Юра не дасть збрехати) я після цього не працювала. Ніхто не знає, що лікарі просто заборонили вимовляти при мені слова "робота" і "концерт", тому що в мене відразу ж починалася істерика. Якийсь час я говорила сама із собою і не могла заснути годину, дві, три — думки перекочувалися, як галька. Виводив мене з цього стану дуже гарний психолог", - зізнається Білик.

Ще однією рідною людиною для Білик є батько її сина, який, на відміну від Коляденка і Нікітіна, ніколи не був відомий публіці.

Коляденко, виявляється, великий скандаліст. Фото Анни Андрієвської

"Андрій приходить до сина, і це помітно, що після того, як ми розлучилися, йому не дуже, скажімо так, добре живеться. "Ну що, — запитую, — погано тобі без мене?". Він тільки зітхнув: "Так, Білик". Я таких слів не чекала, хоча в глибині душі сподівалася почути саме їх... Для мене вони в цей вечір вирішили все", - каже Ірина.

Таємницю нинішнього стану її приватного життя Білик не розкриває. Каже лише, що зараз у неї є кілька "шанувальників". Проте більше – ні слова. Мабуть, співачка вирішила, що епатажу в її житті було вже достатньо.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів