Екс-мер Одеси Боделан випустив збірку своїх віршів

П'ятниця, 29 грудня 2006, 11:36

Екс-мер Одеси Руслан Боделан став справжнім "політичним" емігрантом і почав писати вірші. Можливо, на це надихає не тільки перебування поза Батьківщиною, але і нове місце проживання.

Колишній український чиновник, яким дуже цікавився Юрій Луценко, осів у культурній столиці Росії – Санкт-Петербурзі, де працює заступником начальника тамтешнього морського порту.

Інформацію про поетичний талант Боделана погодилася прокоментувати його дочка Ольга, яка керує в Одесі приватним навчальним закладом, пише "Комсомольська правда в Україні".

Боделан з колишнім головою ЦВК Сергієм Ківаловим

За її словами, Руслан Боделан справді почав писати вірші і навіть випустив свою першу збірку під назвою "З думками про Одесу".

"Хоча батько і раніше писав вірші. Правда, читав тільки близьким людям", - зізналася Ольга.

Як виявилося, вірші у Боделана різні: "І про Одесу, і критики багато у зв'язку з усіма обставинами. Багато ностальгії за улюбленим містом...".

"У мене є навіть улюблені рядки з вірша " Разлука с Одессой ": " Испытать разлукой, но не догнать ушедшие светила…", - розповіла дочка екс-мера Одеси.

Утім як педагог вона оцінила поетичні здібності свого батька як "такі собі": "Але в його поезії чудовий образний ряд, мистецьки підібрані порівняння. І взагалі він чуйна, уважна людина, це і вилилося в його віршах. Вони дуже щиросердні...".

Ольга зізналася, що її батько навряд чи збирається видавати свої вірші в Україні, однак пообіцяла поговорити з ним, можливо, вмовити. При цьому дочка екс-мера визвалася навіть взяти видавництво на себе.

Щоб розвіяти сумніви з приводу доцільності видання в Україні робіт Боделана, пропонуємо один з його віршів:

"Охота на неведомого зверя"

В дремучей темной чаще,
По команде чьей-то,
Собралась стая псов.
По номерам разбившись,
Обнюхивая, каждый ствол,
Шипя и надрываясь,
След пытаются все взять.
Толком, правда, и не зная
Какого зверя ищут след…

Руслан Боделан, 12 декабря 2006 года


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів