Партнерка Зеленського Олена Шоптенко продовжує перемагати

Четвер, 28 грудня 2006, 12:57

Найкраща партнерка Володимира Зеленського, яка допомогла йому перемогти в "Танцях із зірками", підтвердила свою професійність.

Після проекту Олена Шоптенко довела, що глядачі не дарма підтримували її та лідера команди "95 квартал". Олена перемогла на Чемпіонаті світу в Італії за версією IDU в латиноамериканських танцях серед молоді.

Багатократна переможниця в різних конкурсах Олена Шоптенко. Фото "MIGnews"

Як виявилось, деяку роль в тому, що танцюристка та її партнер Володимир Гончаров перемогли, відіграв саме Володимир Зеленський.

Участь в таких конкурсах є досить дорогим задоволенням, при чому танцюристам доводиться робити це ледь не за власний кошт.

Зеленський благородно підтримав свою партнерку. Фото Сегодня

Тому Володимир вирішив вчинити благородно і допомогти Олені на знак подяки за перемогу в "Танцях з зірками". Однак Шоптенко відмовилась приймати такий дорогий подарунок.

Зеленський, не довго думаючи, вирішив піти іншим шляхом і звернувся до Гончарова. Той із задоволенням погодився на таку допомогу, і Олені нічого не залишалось, як прислухатись до свого партнера. Адже відомо, що в бальних танцях саме чоловік веде свою партнерку.

Свій приз розміром в 1000 євро Шоптенко з Гончаровим витратять на подальше навчання з викладачами танців. Адже попереду в лютому відбудеться Чемпіонат України, до якого Олена збирається дуже ретельно готуватись.

Вона навіть вже збирається тренуватись під час своєї поїздки до Ріо-де-Жанейро, яку вона виграла разом із Зеленським.

Так виглядали переможці "Танців з зірками" Олена та Володимир

"Я обов’язково візьму з собою бальні туфлі. Буду там тренуватись, щоб себе не розпустити", - поділилася своїми планами Олена.

Однак поки що для Шоптенко важливо скласти сесію, адже свою танцювальну кар’єру вона поєднує із навчанням на факультеті Міжнародної економіки та менеджменту Національного економічного Університету, який ще звуть "Наргоспом".


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів