Червоненко святкував день народження як козак, з Борею Моїсеєвим

21 грудня 2006, 15:52

Політики, однозначно, змовились і народились в один період - наприкінці року. Черновецький, Тимошенко, Томенко, Луценко... Тепер губернатор Запоріжжя – Євген Червоненко.

У середу йому виповнилося 47 років, які іменинник вирішив святкувати два дні: спочатку в Запоріжжі, а потім у Києві.

У першому місті застілля пройшло у VIP-залі ресторану в стилі фолк "Запорізька Січ", що розташований на острові Хортиця. "Дружина Маргарита зараз у Києві, тому планую провести хлопчачник", - пожартував Червоненко.


Може, Червоненку слід подарувати ще одну зірочку? І зробити з нього Брежнєва

До ресторану разом з губернатором відправилися 50 людей – члени його команди, радник президента Олександр Зінченко та десант депутатів-"регіоналів", вихідців із Запоріжжя.

Імениннику, за козацькою традицією, піднесли чарку горілки, що поставили на оголену шаблю, а гостей частували горілкою, коньяком, віскі та винами, пише газета Сегодня.

Адміністратор ресторану Світлана напередодні звернула увагу на одну особливу страву: "Баранина по-королівському" – це стейки з молодого баранчика, які вимочували у молодому білому вині і засмажені на грилі. Також нам замовили холодні закуски – нарізка із сала та м'яса, морепродукти зі спеціями".

"Офіціантки в українському вбранні піднесуть "гвоздь меню" "Требуху". Це такі ковбаски різних сортів, що готуються з пупків і заправляються зеленню, перцем та часником. Також будуть запечені пиріжки, осетрина та сом. На "третє" мали подати торт з фруктами, на якому палали 47 свічок", - додала вона.

Так Червоненко вміє відриватися. Без дружини

Привітати Червоненька приїхав російський співак Борис Моїсєєв. "Ми познайомились з Борєю в Ялті у 2001 році. Мене тоді відсторонили від керівництва Держкомрезервом, до речі, в день народження Медведчука", - розповів губернатор.

"Я приїхав до Криму, і там мій товариш познайомив нас. Я тоді не міг зняти номер у жодному з ялтинських готелів. То Борис мені сказав: "У мене завжди є броня на два номери у готелі. Я зараз їду на гастролі, тому можеш там оселитися", - додав він.

І тут, каже Червоненко, він почав сміятися: "Заспокоївшись, я їм пояснив: "Уявіть – наступного дня українські газети напишуть, що Червоненко живе у номері Бориса Моісєєва".

"Не вірте у нетрадиційну орієнтацію Бориса, це просто сценічний образ. Він дуже кмітливий хлопець. Мабуть, єврей. Повірте, Путін ненадарма дав йому заслуженного артиста", - додав іменинник.

Подарунки від дружини та дочки Червоненко зможе отримати вже тільки в Києві. Вони три маються в секреті. А от губернаторська команда подарувала імениннику австрійську рушницю "Штейер". Друзі принесли козацьку шаблю.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів