Луценку подарували фікус, "срібну штуковину" і грушу

15 грудня 2006, 14:34

У четвер ТаблоID писав про те, що подарують Юрію Луценку на 42-річчя його друзі і що б подарували вороги. Проте арсенал презентів для екс-міністра, мабуть, перевершив його сподівання.

Кожен, хто вітав Луценка з днем народження напевне готувався до участі у конкурсі на найоригінальніший подарунок. Сам же Юрій Віталійович повів своїх друзів на пиво і сосиски.

Свій день народження Луценка розпочався о 7.30 ранку. Діти витягли його з ліжка, щоб першими посмикати за вуха.


'Луценку

Луценку подарували лук і стріли. Фото "Сегодня"

"Молодший заліз на диван, старший став поряд і разом потягали мене за вуха. Потім вручили букет квітів і подарунок. Навіть не знаю, звідки вони дізналися, але вгадали – подарували рідкісну збірку книг з історії. Я давно його хотів отримати", - розповів Луценко в інтерв’ю " Сегодня ".

Від журналістів екс-міністр отримав лук зі стрілами, оскільки це "символічно для Стрільця за гороскопом" і щоб і на "гражданці" він залишався при зброї.

Ще Луценко довго не зізнавався, що питиме ввечері, під час святкування. Натомість згадав, як почав пити ще у 8 класі.

"З вина все почалось... До речі, у період навчання в інституті довелося кинути палити. Одного чудового ранку прокинувся і зрозумів – треба чи то кидати пити, чи то палити. З тих пір жодної сигарети не було", - розповів він.

А вже ввечері Луценко пив пиво. Він зібрав своїх друзів у бельгійському пивному ресторані Бель Вю, на вулиці Саксаганського.

Святкування розпочалося близько п'ятої. Серед гостей були помічені Юрій Єхануров, Олег Рибачук, Володимир Філенко та інші друзі по Майдану.

Як пише "Блік", заклад для свята Юрій Віталійович обрав за київськими мірками скромний. Повечеряти удвох тут можна гривень за 150.

Рибачук приніс Луценку грушу

Ресторан відомий величезним вибором пива (від 16 до 22 грн. за келих). Фірмова страва – бельгійські сосиски і смажені ковбаски від 54 до 200 гривень за порцію.

Але родзинкою вечора стали подарунки, які принесли Луценку його друзі. Так, Єхануров, який затримався в гостях у колишнього головного міліціонера лише на 15 хвилин, приніс йому таємничу прикрасу.

"Я Юрію подарував таку красиву срібну штуковину. Купив сьогодні в антикварному магазині", - розповів він, але так і не зізнався, що ж за "штуковину" він приніс Луценку.

А от польовий командир Майдану Філенко приніс Юрію Віталійовичу фікус і теж не пояснив символіки свого подарунку.

Найоригінальнішим, мабуть, виявився подарунок Рибачка. Він приніс Луценку... грушу.

"Це Луценку для розрядочки. У неї треба налити воду, а потім, включивши уяву, можна боксувати", - пояснив Рибачук.

Ще якийсь таємничий гість подарував Луценку бронзову статую Дон Кіхота...

А от у самому "Бельвю" ТаблоIDу відмовилися повідомляти, хто ще був на святі Луценка і до котрої години вони гуляли. Адміністратор сказав, що подробиць не знає, не чув і не бачив...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів