Луценку на день народження побажали бути як Колобок

14 грудня 2006, 16:12

Уже близько місяця йде своєрідна хвиля політичних днів народження під знаком Стрільця. Парад відкрив мер Києва Леонід Черновецький, у нього був ювілей – 55 років, через день після нього свій день народження відсвяткувала Юлія Тимошенко.

Цього понеділка своє 42-річчя святкував соратник Леді Ю Микола Томенко, який з такої нагоди вирішив влаштувати не банальне застілля, а організував власний конкурс "Опозиційний лідер року", де головна перемога, звичайно ж, дісталася Тимошенко.

У четвер "день варення", до речі, також 42-річчя, відзначає екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.


Екс-головний міліціянт країни розповів, що святкуватиме у колі друзів та сім'ї у власній квартирі на Старонаводницькій площі (вона займає 170 кв. м).

А ще Луценко полюбляє зброю...

"Більш за все хвилююсь, щоб усім, хто прийде, вистачило місця в моєму домі. Друзі вже запрошені, а інші і так знають", - зазначив Луценко.

Не зважаючи на те, що зараз Луценко ніби поза політикою (конкретної посади йому ніхто не пропонував), без подарунків його не залишать.

Так, губернатор Запоріжжя Євген Червоненко хоче подарувати екс-міністру авторучку. Це натяк на "першу професію" іменинника – журналіста.

"Побажати йому хочу жити в злагоді із самим собою та навколишнім світом, а також ставитися до людей так, як би хотів, щоб вони ставилися до нього", - сказав губернатор.

Інший екс-помаранчевий міністр Юрій Павленко збирається передати Юрію Віталійовичу подарунки від колишніх безпритульних дітей, які вони зробили самі, - іграшкову мавпу і велику картину, на якій нові тато і мама дитини одягнені в міліцейську форму.

"Моє міністерство два роки тому разом з МВС провело рейд, після якого колишні безпритульні знайшли нові родини. На подяку про це вони зробили такі подарунки", - сказав Павленко.

Так би виглядав Луценко з льодяником у роті

Не забули про день народження Луценка і ті, хто кричав про ніби-то переслідування з його боку. Утім вони не підготували подарунки, а просто пофантазувати на тему "Що б я подарував Луценку" за пропозицією газети "Сегодня".

Так, регіонал Євген Кушнарьов, проти якого було організовано справу за сепаратизм, побажав Луценку пам'ятати приказку: "Язик мій – ворог мій", і хотів би подарувати йому коробочку монпансьє на той випадок, якщо йому знову захочеться публічно висловитися.

Водночас інший регіонал Володимир Сівкович, який очолював парламентську комісію з розслідування дій МВС, презентував би Луценку вуздечку для коня. Певно, хотів натякнути на те, що себе треба стримувати.

Привітали екс-міністра і депутати "Нашої України", серед яких Ольга Герасим'юк, яка сказала: "Якщо наше життя – це гра, то Юрій Луценко – мій улюблений артист".

"Я б сказала, що він мені нагадує Колобка. Бажаю йому, що від кого б він не тікав, йому це завжди вдавалося. Я бажаю йому великого майбутнього. Скільки б йому сьогодні років не виповнилося, я хочу йому сказати, що далі буде ще цікавіше", - додала телеведуча.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів