Богатирьова носить Dior і скаржиться, що в неї нема гардеробної

11 грудня 2006, 11:55

Гардероб Раїси Богатирьової регулярно потрапляє на сторінки ТаблоIDу. Ми вже не раз писали про брендові речі, яким надає перевагу депутатка.

Вона не зраджує одразу кільком модним маркам - Луї Віттон, Гуччі, Шанель... Проте тепер Раїса Василівна вирішила сама розставити всі крапки над і та розкрити секрет свого стилю.


Богатирьова любить Діор і Шанель. Фото з офіційного сайту Богатирьової

Виявляється, з-поміж усіх будинків мод Богатирьова надає перевагу Christian Dior. А от із парфумів найулюбленіші – Chanel.

"Їх, зрештою, як і все інше, що має відношення до моєї зовнішності, купую сама", – розповіла "регіоналка" "Бліку".

... А ще Гуччі і Луї Віттон. Фото з офіційного сайту Богатирьової

Шопінг за кордоном – не для Богатирьової. Одяг вона купує у дорогих київських магазинах на вулицях Лесі Українки або Рейтерській. Речі купує французькі, італійські або німецькі.

Так, серед дорогих марок взуття Богатирьова надає перевагу туфлям від "Луї Віттону". А от дорогі ювелірні прикраси, каже, не носить. Натомість любить гарну біжутерію.

У зв’язку з цим цікаво було б дізнатися, чи є штучними перли Богатирьової, якими вона не раз прикрашала свій гардероб.

Богатирьова теж носить штучні перли?

Але ця справа, мабуть, під силу лише Євгену Кушнарьову, який влаштував цілий скандал з приводу намиста Юлії Тимошенко . Тільки навряд чи Євген Петрович погодиться займатися цією справою. А раптом виявиться, що на перли його соратниці "може півроку безбідно жити середньостатистична українська сім’я"!

Але якщо золото-діаманти Богатирьову мало цікавлять, то своїй зовнішності Богатирьова приділяє значно більше уваги.

Ранок Раїси Василівни починається в салоні "Де Санж" з гарної укладаки і макіяжу.

Ще депутатка скаржиться на те, що в неї немає гардеробної. У це важко повірити, але вона запевняє, що в неї не ті можливості.

Богатирьова із онучкою. Фото з офіційного сайту Богатирьової

"Живу в маленькій квартирі з чоловіком і свекрухою", - жаліється вона. Але, незважаючи на скромне помешкання, і в ньому Богатирьова, здається, хоче відчувати себе королевою - не знімає підборів і вдома.

"У квартирі ходжу в джинсах, блузці і туфлях на низькому ходу. Махрові тапки надягаю тільки у ванній", – зізнається Богатирьова.

За модними тенденціями Раїса Василівна стежить з журналів Vogue та Elle. А ще в неї є помічники-іміджмейкери. Як же без них!

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів