У Горбаля з Партії регіонів – роман із соратницею Тимошенко

8 грудня 2006, 15:43

Якби Шекспір був живий у наш час і цікавився новинами з тусовки Верховної Ради, він, мабуть, почав би писати телесценарії. Герої його творів знаходять собі місце в українській політиці.

Так, запеклим політичним опонентам Юлії Тимошенко і Нестору Шуфричу у житті приписували бурхливий роман.

Тепер ТаблоID вдалося знайти справжніх Ромео і Джульєтту в українській політиці.


Ними виявилися щойно розлучений депутат від Партії регіонів Василь Горбаль і... молода депутатка від БЮТ.

Але про все по-порядку.

Горбаль і Тетяна. Фото "Бульвару"

Історія розлучення Горбаля і співачки Галліни майже місяць не сходила зі сторінок жовтої преси. Нещодавно також з'явилися фото соратника Януковича в товаристві біловолосої красуні.

І ось нарешті ТаблоID стало відомо, хто ця дівчина. Її звати Тетяна, їй 26 років.

Але найцікавіше у цій історії те, що вона є... депутаткою Шевченківської райради Києва. І на виборах вона пройшла за списком Блоку Тимошенко.

Фото з газети "Шевченківське слово"

Підтвердження того, що новою подругою Горбаля є справді Тетяна Донець, довго шукати не довелося.

Доказом цього став портрет депутатки, який ТаблоID знайшов в одній з газет Шевченківського району Києва. На ньому легко вгадується та сама дівчина, під руку з якою у публічних місцях з’являється Горбаль.

Проте, крім різних політичних уподобань, пікантності цій історії додають ще кілька не менш цікавих деталей.

Тетяна Донець і... Тетяна Донець

До останнього часу про нову пасію Горбаля не було відомо нічого, крім досить молодого віку і привабливої зовнішності.

Тепер з’ясувалося, що депутатка Тетяна Донець зовсім не бідна попелюшка, яку пригрів багатий банкір з команди Януковича.

Народилася дівчина у Дніпропетровську. У біографічній довідці Донець на сайті Шевченківської райради зазначено, що вона є директором приватного підприємства "Арт енд фешн" і проживає на одній з центральних вулиць Києва.

Як вдалося дізнатись ТаблоID, коли Тетяна реєструвала фірму в органах влади, то видом її діяльності вказала "навчання дорослих та інші види освіти".

Проте бази даних свідчать про те, що подруга Горбаля є засновником п’яти компаній. Наприклад, вона співвласник дніпропетровського готелю "Асторія". Інший великий пакет акцій належить її мамі Наталії Григорівні.

Батько ж Тетяни Анатолій Донець колись був засновником дніпропетровської фірми "Омега", яка, у свою чергу, була акціонером мобільного оператора "Київстар GSM".

Кажуть, що саме на цю компанію "Омега" була оформлена частка Павла Лазаренка у "Київстарі".

Про те, що дівчина Горбаля є матеріально незалежною, свідчить і той факт, що кілька років тому вона придбала красивий кабріолет BMW Z4 Cabrio.

Зважаючи на те, що закохані Тетяна та Василь Горбаль не бояться з’являтися разом на людях, ТаблоID звернувся до самої героїні. Однак вона відповіла тільки: "Я не коментую свої особисті стосунки..."

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів