Черновецький перед сном любить заскочити до ресторану

7 грудня 2006, 18:03

Що робить мер столиці Леонід Черновецький вечорами? Куди ходить? Де він спілкується з космосом чи приходить до тями після складного робочого дня?

У середу ввечері TabloID знайшов Черновецького... у ресторані.


Авто Черновецького перед рестораном "Егоїст"

Відомий "Майбах" мера

"Майбах" мера Києва стояв під рестораном "Егоїст", який здобув слави після скандалу 2002 року: на виході з цього закладу харчування був арештований російський бізнесмен Костянтин Григоришин, якому підкинули пістолет і кокаїн.

У тому, що Черновецький приїхав до "Егоїсту", немає нічого дивного – адже ресторан належить заступнику мера Анатолію Голубченку.

Майже загальноприйнятим вважається правило, що їсти після 19 години вечора є некорисним для організму. Наїдатися перед сном – взагалі біда.

Хоча Черновецького застукали в "Егоїсті", його улюблений ресторан - "Бельведер"

TabloID же помітив "Майбах" Черновецького о 22:30. При чому мер Києва від’їжджати не збирався – водій на очах журналіста TabloID перепаркував машину з проїжджої частини на тротуар.

Поряд з "Майбахом" Черновецького біля ресторану можна побачити машину його охорони – джип "Тойоту Ленд Крузер", на яку мер перевісив привілейовані автомобільні номери 090, видані йому як керівнику Київської міської державної адміністрації.

На "Майбаху" самого Черновецького – номери 538-07КА. Вони належать "Правексбанку".

Як відомо, до обрання мером Черновецький кичився – він їздив на авто з номерами "Правекс".

Раніше "Майбах" Черновецького гордо носив номери "Правекс"

Однак тепер він вдягнув на "Майбах" звичайні номери – чи то щоб прості люди його не могли ідентифікувати, чи то щоб номери не виглядали як реклама "Правексу".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів