Олена Вінницька п’є віскі і розважається в Інтернеті

5 грудня 2006, 16:19

Олену Вінницьку не назвеш тонкою натурою. Її чоловік – справжній рокер, і це багато що пояснює.

Тому, мабуть, Вінницька не захотіла співати солодку попсу і пішла з Віа-Гри. Хоч і до рок-діви вона поки не дотягнула, у житті співачка – аж ніяк не покірне ягня.


"Насправді я зовсім не позитивна, а, навпаки, багато в чому дуже навіть негативна", - зізнається Вінницька в інтерв’ю "КП в Украине".

Розповіла вона і про свої шкідливі звички. "Ніяк не можу позбутися паління, хоча багато разів кидала. І знову відчуваю, що буду кидати. У мене агресивний характер, я дуже нервова", - каже співачка.

Олені подобаються розумні чоловіки
Загартованою виявилася Вінницька і в плані алкоголю. Вона надає перевагу справжнім чоловічим напоям – п’є лише віскі і пиво.

Не менш за віскі Вінницька любить справжніх чоловіків.

"Чоловіки (подобаються) розумні, а все інше неважливо. Немає нічого гірше за дурного мужика. Ну а жінки мені подобаються усі. І взагалі я їх розумію краще, ніж чоловіків. Для мене представник сильної статі - це щось, що прилетіло з іншої планети. І мені здається, дами ніколи не зможуть повністю зрозуміти мужиків. Але з орієнтацією в мене усе в порядку", - запевняє співачка.

Ще Вінницька полюбляє полазити в Інтернеті. Усі секрети вона не видала, проте зізналася, що любить мережеві розваги.

Вінницька зависає в інтернеті

"Довго не розуміла Інтернету, а тепер його просто обожнюю. Дуже люблю грати в одну мережеву гру. У яку - не скажу", - каже співачка.

Всі фото - з офіційного сайту Вінницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів