У день пам'яті жертв Голодомору Янукович підстрелив кабанчика

28 листопада 2006, 15:56

У день пам'яті жертв Голодомору прем'єр-міністр Віктор Янукович вирішив відвідати Білорусію, а заодно і підстрелити кабанчика.

Газета "Сегодня" пише, що в суботу Янукович разом із прем'єром Білорусії Сергієм Сидорським відправився на полювання до національного заповідника "Браславські озера". Там він і "завалив" кабана – кілограм на 500.

Рушниці для свого хобі урядова делегація прихопила із собою. Однак полювання виявилося не зовсім вдалим: прем'єр хотів уполювати рогату здобич заради трофеїв, але не встиг – лосі вже скинули свої роги на зиму.


"Звичайно, це було дещо складно, у нас ще не випала пороша і за слідами кабана не знайдеш, але все ж таки молодці, великого звіра підстрелили", - розповів анонімний представик управління справами президента Білорусії.

Батюшко, а можна я кабанчика підстрелю?

За його словами, це було "не якесь суперполювання, усього два "номери", це навіть дивитися не так цікаво". "Цікавіше, коли людей 15 полює, тоді кабани розбігаються вбік "номерів", а коли двоє, вони біжать куди завгодно, на охоронців або в ліс", - додав представник з управління справами президента.

За підрахунками видання, яке звернулося до офіційного сайту заповідника, полювання по-прем'єрському обійдеться пересічному громадянину України у 500 доларів. Зокрема, за даними сайту, полювати у заповіднику може будь-який охочий – і білорус, і іноземець.

Так, за одного мисливця необхідно сплатити 52 долари, крім того ще 52 долари за перевезення однієї одиниці зброї. За голову вбитого звіра також передбачається плата – 260 доларів за великого кабана. Знімається плата і за проживання у котеджах, оформлення документів на право полювання у заповіднику та за організацію загінного полювання.

На полюванні із синами

Ходити на полювання разом з Януковичем полюбляє і екс-президент Леонід Кравчук. Одне з їх улюблених місць – Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство, неподалік Сухолуччя Київської області.

"Це місце традиційне для нас, там полював ще голова Компартії України Володимир Щербицький, туди приїздив навіть Леонід Брежнєв. Частіше за все їздимо туди по суботах. До речі, Янукович влучний стрілець і мені з ним приємно знаходитися, бо він приїздить туди не як вбивця, а як мисливець. Ходимо на кабана, а оленя не чіпаємо", - розповів Кравчук.

За словами ще одного джерела – організатора полювання для VIP-персон, востаннє до Сухолуччя Янукович навідувався 18 листопада (за тиждень до білоруського полювання).

"Треба сказати, вдало з'їздили – підстрелив кабана. Правда, сварився – йому довго не могли під дичину підігнати машину, звіра хотіли повантажити у джип", - розповів організатор полювань.

За його словами, прем'єра садять тільки на "п'ятий" номер (спеціально зроблена минулого року соснова "вишка" із сидінням, яка значиться під номером "п'ять", а всього у господарстві таких "номерів" десять.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів