Черновецькому подарували грамоти, Біблію і дитину

28 листопада 2006, 11:43

Протягом останніх кількох днів свої дні народження відсвяткували дві яскраві постаті в українському політикумі: модниця Юлія Тимошенко, якій у понеділок виповнилося 46 років, і послідовник Сандея Аделаджи, мер Леонід Черновецький, у якого в суботу був ювілей – 55 років.

Особисто привітав мера Києва президент Віктор Ющенко, який вручив ювіляру квіти і листівку, повідомляє УНІАН.

Однак виявилося, що мер не любить троянди. "Та не люблю я троянди. Але всі думають інакше. Мені мої заступники теж вручили величезний букет троянд. А мені більше подобаються польові квіти", - сказав мер "Комсомольськой правде" в Украине".


"А зараз усі привітаємо мера нашого - Леоніда Черновецького!"

Найбільше догодив смакам Черновецького його наставник Сандей Аделаджа, який, за словами ювіляра, подарував йому букет хризантем.

Не залишив мера без уваги і прем'єр-міністр Віктор Янукович, який, правда, у суботу замість свята у Черновецького брав участь у полюванні на білоруського кабанчика.

Так, Янукович відзначив ювіляра почесною грамотою Кабінету міністрів із врученням пам'ятного знаку. А спікер Олександр Мороз вручив Черновецькому почесну грамоту Верховної Ради.

Привітання меру надіслав і його побратим із Росії – мер Москви Юрій Лужков. Разом з привітанням той запросив Черновецького до своєї столиці, щоб підписати договір про співпрацю.

У свою чергу заступники мера, за словами одного з них – Олеся Довгого, всі разом подарували Черновецькому Біблію. Утім мер Києва вважає найкращим подарунком на свій ювілей народження ще одного Черновецького, до того ж Леоніда – свого онука.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів