Медведчук: Я взявся тягати штангу, коли став товстішати і почав важити 110 кілограм

23 листопада 2006, 16:23

Новий гість TabloID – найбільш демонізований політик останніх десяти років Віктор Медведчук. А ще Медведчук – найбільший любитель культуризму в цій тусовці. Потягати залізо перед сном – улюблена справа. У нього навіть стояв тренажер прямо на робочому місці в адміністрації президента.

Під час розмови з кореспондентом TabloID Медведчук відверто поділився своїми секретами про те, що він їсть, як при цьому тримає спортивну форму і носить костюми, які на ньому гарно сидять:

– Я тривалий час займаюся спортом. Колись у юності я займався легкою атлетикою, був кандидатом у майстри спорту – у спринті, бігу на 100 і на 200 метрів.


Максимальний результат – 10,7 секунд на стометрівці. Це – кандидатський результат. Пробігти за 10,6 секунди в той час було нормативом майстра спорту.

Потім я спорт кинув... Але коли вже надто поправився, коли я став важити десь 108–110 кг, я зрозумів, що треба повернутися до занять спортом. З 1995 року я почав піднімати ваги, тягати "залізо". Я завжди намагався тримати себе в тонусі!

Медведчук з Оксаною Марченко

– Тренажер, який після революції знайшли у кімнаті глави секретаріату президента, справді ваш?

– Це мій особистий тренажер, який я сам придбав за власні гроші. Але цей тренажер потрапив у відомство як власність адміністрації президента. Я ніколи не забирав зі своїх кабінетів меблі, які я купував – так було й у Верховній Раді, так було й в адміністрації президента.

– Тобто глава секретаріату президент і зараз сидить на вашому кріслі?

– Я не знаю, на якому він сидить, але своє крісло я залишив – чорне шкіряне крісло. Коли я прийшов працювати на Банкову, то нічого не змінював у кабінеті глави адміністрації президента. Навіть коли винесли м'який куточок, під яким нібито знаходився диктофон Мельниченка, на який нібито записували президента, я сказав: "Поверніть" – тому що він відповідає інтер'єру кабінету.

Цей коричневий шкіряний диван і два крісла до нього були зроблені саме під меблі – може, ще в часи Щербицького, а, може, Кравчука.

До речі, у тому кабінеті я дуже рідко міг займатися спортом. Більше приходилося це робити у вечірній або нічний час.

– А які у вас результати в штанзі? Яка робоча вага?

– Жим з грудей – 140 кг. Зараз, може, менше...Взагалі за одне тренування, за 60–70 хвилин, піднімаю 16–18 тонн "заліза".

– Які у вас базові вправи?

– Вправи на біцепси, на трицепси з гантелями від 10 до 18 кг. Це – оптимальний варіант для заняття спортом. Так я відчуваю на своєму організмі.

– Ще у вас є хобі?

– Був час, коли я бігав... Маю на увазі не ті часи, коли я в юності займався спортом, а бігав зранку. Наприклад, коли я жив у Пущі, то бігав лісами... Але потім я відмовився від цієї ідеї, тому що день починався рано, а закінчувався вночі. І коли о другій-третій годині ночі приходиш додому, а о восьмій треба було їхати на роботу, тому що робочий день починався не пізніше дев'ятої, то бігати було складно.

– Кого ви можете назвати своїми друзями з числа політиків або відомих людей?

– У мене друзі ніколи не були пов'язані з політикою! Друзі – це люди, з якими я близький у поглядах, у нас є щось спільне, від чого ми одержуємо спільне задоволення. Це або заняття спортом, або якісь інші захоплення, але ніколи не було такого, що друзі повинні бути зв'язані з політикою.

Своїм другом я можу назвати Григорія Суркіса, його брата Ігоря Суркіса, Нестора Шуфрича...

– А Леонід Кучма?

– Сьогодні я можу сказати, що в нас дружні стосунки. Колись я на це не мав права, тому що в нас були робочі стосунки і я не претендував і не намагався претендувати на якісь інші.

З Леонідом Даниловичем ми займаємося спортом, він може підняти штангу "жим лежачи" 130 кг, ходимо в сауну, плаваємо в басейні.

– А хто у вас куми?

– Прізвища я вам не назву, тому що це сімейна таємниця. Мої куми – це чудові люди. Я ними пишаюся.

(Коли у пресі публікувалися статті про нещодавнє весілля доньки Медведчука Ірини в Москві, то повідомлялося, що його кумом є Володимир Путін.)

Медведчук видає доньку заміж

– Ви вмієте готувати їсти? Яка кухня вам подобається?

– Я вмію готувати – можу, наприклад, зварити борщ. Навчився в студентські роки, коли треба було готувати для себе і для друзів. Подобається українська кухня: борщ, смажена картопля, котлети і яєчня. Усе, що люблю їсти, умію готувати сам. Узагалі ж, я їм один раз увечері вдома.

Під час зйомок ролику на виборах 2002 року, коли Медведчук різав перець на очах усієї країни

– Який у вас улюблений фільм, улюблений режисер?

– У мене дуже багато улюблених фільмів. Наприклад, мені дуже сподобалася екранізація "Майстра і Маргарити" Булгакова. Закордонні фільми я дивлюся рідко, узагалі більше люблю радянське кіно. Дивлюся канал "Наше кіно", що транслюється по супутнику на Україну. Коли є час, я приділяю його спогадам про юність, дитинство... Мої улюблені актори – Лановий, Абдулов...

– У вас є улюблений художник?

– Є, я дуже люблю закарпатських художників!

– Як і Шуфрич...

– Я знаю, що Шуфрич теж збирає картини закарпатських художників. Я, наприклад, люблю Бокшая. У мене є кілька картин цього художника, які мені дарували, коли я в 1997 році був народним депутатом від Закарпаття. Я справді полюбив цього художника.

Медведчук у закарпатському вбранні. Фото прес-служби СДПУ(о)

– Яким мобільним телефоном ви користуєтеся?

– Я особисто не користуюся, мій телефон в охорони. Звичайний телефон.

– Він захищений від прослушки?

– По-перше, жоден телефон не може бути захищений від прослушки. А, по-друге, щоб менше слухали, треба менше говорити. Наскільки я знаю від технічних експертів, ніякий захист не може бути установлений від професійного прослуховування мобільних телефонів.

– А якими машинами ви користуєтеся?

– BMW. Коли я працював у адміністрації президента, то їздив на службовому "Мерседесі" і на своєму "Мерседесі", потім я його продав.

– На броньованому?...

– Ніколи не їздив на броньованому "Мерседесі", навіть в адміністрації.

…Ще є "Мерседес" у моєї дружини.

BMW Медведчука - сьомої моделі

– Ваша улюблена марка одягу?

– "Бріоні".

– Як і у всіх політиків... Чому усі політики люблять "Бріоні"?!

– Не знаю, як усі, а я люблю... Мені подобається цей італійський стиль. Колись я купив однин-два костюми за кордоном, подивився... Але зараз у Києві є спеціальний магазин, де продається "Бріоні". Для моєї фігури найкраще підходить "Бріоні", його не треба перешивати. Стандартний, під мою фігуру стиль одягу.

Медведчук показав свій годинник. Це виявився суперплаский Vasheron Constantin

– Прийнято вважати, що ви є закритою людиною....

– Я не закрита людина, я готовий бути досить відкритим, але не готовий роздягатися перед журналістами. Перед жінками – інша справа!

Читайте також інтерв'ю для TabloID:

Романа Безсмертного

Сергія Терьохіна

Віталія Кличка

Віталія Хомутинніка

Віктора Януковича-молодшого

Бориса Тарасюка

Юрія Єханурова

Бориса Колесникова

Нестора Шуфрича

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів