Тимошенко розцілувала хлопців з Comedy club

17 листопада 2006, 16:09

Якось хтось із політиків послав Юлію Тимошенко до "Comedy club". Мовляв, краще їй виступати там зі своїми промовами, ніж з трибуни Верховної Ради.

Юлія Володимирівна довго не думала і справді зустрілася з хлопцями з "Comedy club". Проте поки що вони завітали до неї, а не навпаки.

А почалося все з того, що Тимошенко зробила Комедійному клубу "найбільше промо".


"На прес-конференції, коли вона коментувала звіт прем'єр-міністра за 100 днів, було сказане наступне: "Я думаю, ті, хто дивився сьогодні, як звітував в Українському домі уряд Януковича, могли помітити, що це не звіт, а якийсь Comedy Club…У якому кожна фраза приносить задоволення", - розповів один із жартівників Сергій Притула (Тернопiльський-Сiрий).

Тимошенко з Comedy club'івцями. Фото "КП в Украине"

Після цього все і почалося – хлопці вирішили запросити Юлію Володимирівну до себе. Але перед цим зустрілися особисто.

"Ми були на виступі в Юлії Тимошенко на закритій вечірці. Цілувалися з нею в щічку, і вона була нам дуже вдячна. Так що фактично на нашу офіційну вечірку вона вже запрошена й обмірковує цю пропозицію", - каже ще один комедійник Максим (Ледокол) Бахматов.

А Притула додає: "У мене є така класна фотка з Тимошенко - дико харизматична баба!"

'""'

"А ви, Вікторе Андрійовичу, залиштесь. Я ще один анекдот згадала"
Фото прес-служби БЮТ

"Я зрозумів, чому за нею йшли мільйони. Вона мене раз у щічку поцілувала, потім в іншу - два. У мене перед очима померкло усе - залишилося тільки взяти ствол, вийти і кричати: "Юля! Юля!" І постріляти ворогів незалежності України!", - жартує він.

А поки "Comedy club" чекає на прихід Тимошенко, у хлопців виникла ще одна ідея - запросити всіх синів і дочок наших політиків і влаштувати окрему вечірку.

'"Браво,

"Браво, Сан Санич, браво! Я вас теж із собою в Comedy club прихоплю"
Фото прес-служби БЮТ

А після цього і Віктора Федоровича можна. Його кажуть, ще поки не запрошували, "просто не знайшли його телефон у довіднику".

"А взагалі плануємо", - каже Притула в інтерв’ю "КП в Украине".

Залишається лише чекати на політиків у Comedy club. Хоча якщо комусь хочеться поглузувати з депутатів, не обов’язково чекати до пізньої ночі, коли виходить ця передача.

Можна просто ввімкнути канал "Рада" у сесійний тиждень.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів