Довгий влаштував у клубі інтим-шоу

14 листопада 2006, 11:52

Після того, як мер Києва Леонід Черновецький двічі відвідав Comedy Club Ukraine, цим дійством нібито захопився його юний заступник і протеже - 26-річний секретар Київради Олесь Довгий.

Фото взято з форуму УП

Минулої суботи Довгий прийшов без шефа, натомість зі своєю подружкою Юлею, пише "Комсомольська правда" в Україні".


Уперше він засвітив її на Українському тижні моди - тоді парочка виглядала розгубленою і сором'яливою. Цього разу все було інакше.

На вході Олесь купив собі і своїй дівчині квитки за 150 доларів, молоді зручно розташувалися на м'яких диванах, і почалося...

Офіційний зовнішній вигляд - піджак, сорочка, галстук і навіть стильні запонки - не заважав Олесю Довгому поводитися цілком розкуто. Здавалося, шоу його цікавить мало, адже він не така вже й публічна людина, щоб про нього жартували резиденти клубу.

Заступник київського мера проводив час, займаючись речами більш захоплюючими - пив залпом горілку і, не соромлячись навколишніх, тискав свою подружку, розповідає видання.

Навіть на спалахи фотокамер не звертав уваги: цілувався й обіймався у всіх на очах.

Юля взагалі ж була не проти. Раз у раз тріпала Олеся за щічку і весело сміялася, блискаючи очима і діамантами.

Фото КП в Україні

Олесь Довгий відомий тим, що любить робити дорогі подарунки. Кажуть, що мобільний телефон Vertu своєму другові Андрію Ющенку подарував саме він. Супутниця Олеся, очевидячки, теж не відчуває браку у презентах. На ній був комплект - кільце, сережки та кольє.

Видання звернулося до фахівця з проханням спробувати оцінити ці прикраси: "На фото складно розглянути їх у деталях, хоча, як видно, діаманти, цілком можливо, там є...".

"Але маленькі і порядку тридцяти штук", - розповів ювелір Євген Іванов. "Камінчики в кулоні і сережках дуже схожі на сапфіри. Але сказати так відразу, скільки це коштує або може коштувати, я не можу. Швидше за все, не менше 2500 євро за комплект, а може, і набагато більше", - додав він.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів