Щоб догодити Руслані, треба бути Саакашвілі?

10 листопада 2006, 15:26

Якщо ви є шанувальником творчості Руслани і хочете зробити їй якусь приємність, у жодному разі не даруйте їй м’яких іграшок або банок з варенням, чим зазвичай завалюють поп-зірок.

Вона цього не оцінить. Проте є у світі одна річ, яку Руслана прийме як презент із задоволенням. Це прапор.


Руслана зі своїми прапорами.
Фото Toplife

Але і в цьому разі доведеться напружити мозок і вигадати якусь важливу подію на кшталт революції. Справа в тому, що Руслана – колекціонер. Вона вже назбирала вісім прапорів, подарованих їй під час якихось особливих подій.

"Просто так прапори купувати не буду", - каже співачка.

Свою пристрасть вона пояснює тим, що коли громадяни тієї чи іншої країни просять потриматися за їхній прапор на удачу – це говорить про велику повагу і любов.

"Спочатку не було навіть думки збирати колекцію прапорів. Просто в якийсь момент мені раптом почали їх дарувати", - каже Руслана в інтерв’ю виданню Toplife.

А пишатися співачці є чим. Один із прапорів їй вручили прямо на Майдані у період помаранчевої революції.

"Потім мені подарували прапор Євросоюзу під час мого візиту до Європарламенту, коли я розповідала, про нашу революцію. Є прапор, який мені подарували греки, коли вони перемогли на чемпіонаті з футболу у 2004 році. Ми там виступали. А прапор Грузії мені вручав особисто президент Саакашвілі", - з гордістю розповідає Руслана.

А почалося все з перемоги "дикунки" на Євробаченні.

"Тоді ми привезли до Стамбулу багато українських прапорів. Вони стали символами нашої перемоги!", - каже Руслана.

Якщо не рахувати український прапор, то першим, який подарували співачці, був прапор Туреччини.

"Моя перемога на Євробаченні й участь після цього в безлічі теле- і радіопередач цієї країни збіглися з періодом обговорення питання про входження Туреччини до Євросоюзу. У день, коли Туреччина одержала відповідь від ЄС, я брала участь у найпопулярнішому телевізійному шоу. На радостях турки вручили мені свій національний прапор у прямому ефірі. Я його підняла і привітала їх. У відповідь турки виконали свій гімн", - згадує Руслана.

Кожен прапор для неї – своєрідний трофей, пов'язаний з якоюсь національно значущою подією тієї країни, якій він належить.

"Кожен прапор є свідченням того, що я, а в моєму обличчі й Україна, була в центрі цих подій", - каже Руслана.

Як не дивно, найулюбленішим прапором депутатки в її колекції виявився бельгійський.

"Він для мене дуже важливий, тому що Бельгія дала мені найбільшу кількість нагород. Найбільші рекорди з продажу альбомів у мене були в Бельгії. Сингл тримався одинадцять тижнів на першому місці в хіт-параді – це був абсолютний рекорд! Мене навіть включили в трійку найвідоміших людей Бельгії. Прапор Бельгії мені подарували під час презентації пісні "Танці з вовками", - хвалиться Руслана.

А тепер порада для тих, хто ще бажає зробити співачці приємність.

"Я б хотіла мати у своїй колекції прапор тієї країни, у якій відбудеться така мирна революція, як у нас. Для мене це було б символічно. Коли на твоїх очах змінюється ціла країна – це чудо! Відчуваєш себе героєм історичних подій. Мені б хотілося, щоб колекція поповнювалася не стільки кількістю прапорів, скільки подіями, що змінюють країну і життя людей", - каже вона.

Виходить, для того, щоб зробити Руслані подарунок, спочатку треба здійснити революцію?


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів