Щербань носить на руці... півмільйона гривень

8 листопада 2006, 14:10

Екс-губернатор Сумщини Володимир Щербань, який повернувся із США в суботу, став найголовнішим фігурантом українських новин.

У розпорядження TabloID потрапив доказ, що Щербань звик жити на широку ногу і не має наміру економити ні на чому.

Документ, про який іде мова - це електронний квиток на літак, який прямував з Маямі до Києва через Нью-Йорк.


Роздруківка електронного квитка Володимира Щербаня, згідно з якою квиток замовлено 24 жовтня 2006 року

У Флориді Щербаня, за його словами, проводжали дружина, друзі і "багато інших людей". За інформацією газети Комерсант-Україна, на шляху з Маямі до Нью-Йорка, екс-губернатора супроводжували співробітники іміграційної служби.

Сам квиток обійшовся колишньому губернатору в 3 647,5 доларів. Причому зі штату Флорида до Нью-Йорка Щербань летів економ-класом, а вже до України – бізнес-класом. Це й пояснює високу вартість квитка.

Але, як випливає з вчинків Щербаня, навіть в Америці він потратився серйозно.

Він не шкодував доларів на послуги однієї з найдорожчих адвокатських компаній Greenberg & Traurig. До речі, саме її послугами користується брат американського президента Джеб Буш. А для того, щоб довести свою невинуватість, Щербань навіть найняв детективне агентство.

Щербань із захопленням розповідає про своє життя в Америці

Якщо на початку свого перебування в США Щербань орендував апартаменти в Орландо, де його й затримали, то вже після тюрми він вирішив мешкати у будинку.

Щербань знімав хатинку в містечку Авентура, що знаходиться поряд з одним із найпрестижніших міст Флориди - Маямі. Згідно з даними американських інтернет-сайтів, оренда будинку в цьому місті на місяць коштує від 1,5 до 8 тисяч доларів.

А на його руці дорогий годинник

Колишній губернатор також розповів, що вже встиг відкрити фірму в США, яка, щоправда, поки ще нічим не займається.

Він також зізнався, що не відмовився від своїх звичок носити дорогі костюми. "Якщо в 1994 році я купував краватки у Беверлі Хілз, то я і зараз їх там купую", - похвалився він.

Також Щерань носить дорогий швейцарський годинник марки "Breguet" з турбійоном. Корпус зроблений із білого золота (також корпус виробляють із жовтого золота 18 карат), циферблат посріблений, а ремінчик вироблений з крокодилової шкіри. Також на цьому годиннику ручне гравірування.

Вартість такого годинника - 103 119 доларів, що в гривнях складає понад півмільйона.

На питання де ж він брав гроші на те, щоб прожити в США, він послався... на своїх друзів. "У мене що, їх мало?", - спитав він. Водночас Щербань наголосив, що в декларації за 2005 рік в нього зазначено 60 мільйонів гривень.

Він також нагадав, що в 1994 році був бізнесменом. "У нас йшла приватизація і законом дозволено купувати і продавати цінні папери, в тому числі держслужбовцям". Однак він не зміг конкретніше пояснити, де ж саме він брав гроші на своє життя в США.

Щербань також поділився своїм досвідом життя в американській в'язниці, яке, за його словами, дуже схоже на те, що показують у фільмах.

Фотокартка, зроблена під час перебування Щербаня у в'язниці в США

"Там є шанобливе ставлення і в тюрмі, і на допитах. І нагодують, і все до ваших послуг...", - зізнався він, повідомивши, що раз на тиждень міг отримати мило, шампунь і туалетний папір.

Щербань також поділився враженнями про свою камеру. "Це була камера барачного типу. Зі мною були люди з декількох країн – я не можу назвати з яких. І було дуже вузьке коло людей, які говорили зі мною однією мовою", - розповів він.

Тепер він повернувся в Україну і всюди клянеться, що він невинний. Однак, можливо, в нього ще буде шанс порівняти американську в'язницю з українською.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів