Після виходу на подіум Віталіна Ющенко вирішила стати дизайнером?

1 листопада 2006, 17:07

Якщо чесно, новина про те, що донька президента Віталіна Ющенко стала моделлю, серйозно якось не сприйнялась. Усі, мабуть, думали, що одним виходом на подіум усе й скінчиться. Але не все так просто.

Віталіна Ющенко у ролі моделі. Фото "10 дней"

Як стає зрозуміло з інтерв’ю Віталіни, яке після цієї події вона дала журналу "10 дней", дівчина всерйоз подумує якщо не про кар’єру моделі, то про кар’єру дизайнерки.


Етнічний ансамбль Олесі Телиженко на донці президента. Фото "10 дней"

Справа в тому, що серед найближчих друзів доньки президента – відомі українські і закордонні модельєри. Гардероб Віталіни складається переважно саме з їхніх "віянь". Друзі-дизайнери формують її образ, хоча всі в один голос стверджують, що Віталіна від природи має "неперевершене" відчуття стилю.

І цим гріх не скористатися, вирішила напевно донька президента.

А ось і сама дизайнерка, яка зробила з доньки президента модель

Як розповіла Віталіна, на формування її стилю вплинули давні українські традиції, яких завжди дотримувалася сім’я Ющенків.

"У моїй родині дуже поважають українські традиції та культуру. Із самого дитинства я бачила та отримувала в подарунок чудові вироби з різних куточків України", - каже вона.

'Моделі

Моделі від Олесі Телиженко. Фото "Наталі"

Як і у батька, у Віталіни є своя колекція вишиванок, як старовинних, так і сучасних.

А от і найцікавіше. Донька президента не проти й сама спробувати себе у ролі дизайнера.

"Зараз намагаюся створювати сучасні речі з елементами давніх напрямків українського стилю. У моєму гардеробі багато речей, які створюю сама", - ділиться Віталіна.

Окрім етномотивів в одязі, яким надає перевагу донька президента, стійких канонів у стилі вона не дотримується. Каже, що її сьогоднішній стиль залежить від настрою та емоційного стану.

Топік, шортики і високі чоботи. Усе, як у моделі, яку носить Віталіна

"Тому він може завтра кардинально змінитися – від спортивного до класичного, від неформального до креативного", - зізнається президентська донька.

Неперевершеним відчуттям стилю Віталіни захоплюється і дизайнер Олеся Телиженко, у вбранні якої донька Ющенка вперше вийшла на подіум.

"Я була вражена наполегливістю, з якою ми разом створювали образ "мандруючої людини", - каже Олеся, підкреслюючи на слові "разом".

"Віталіна має вроджений бездоганний смак і стиль. Вона може бути дуже різною в залежності від ситуації та настрою. Я не б стала змінювати її образ, тому що він від природи є бездоганним", - розсипалася у компліментах дизайнерка.

Ще вона каже, що Віталіна зовсім не відчуває себе "донькою Бога".

Етнічні мотиви переважають в колекціях Олесі

"Віталіна була готова працювати без упину, щоб досягти бажаного результату. Я не сподівалася, що вона виявиться настільки відвертою, щирою і безпосередньою людиною. З нею дуже приємно і легко спілкуватися. Я ціную, коли відомі люди не хворіють на зіркову хворобу. Віталіна саме така", - каже Олеся.

Спільна робота дизайнерки і доньки президента вилилася в ансамбль, виконаний в етностилі: піджак - із м’якої вовняної тканини оздоблений кольоровою ручною вишивкою в стилі наїв та контрасними ручними стібками; льняна блуза відтворює старовинний крій народної сорочки в сучасній авторській інтерпретації; плечова частина та імпровізований комір блузи виконані у рідкісній ручній народній техніці "пухлики".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів