Український "диявол" носить Prada

1 листопада 2006, 10:30

За останній місяць назва італійського бренду одягу "Prada" встигла облетіти весь світ. Завдяки фільму режисера Девіда Франкіла за мотивами книги Вайсбергер Лорен, тепер навіть лінивий знає, хто носить Prada.

Більше того, виявляється, мода на цю марку охопила не лише всесвітню гламурну спільноту, а вже давно докотилася й до української політичної тусовки.

Але тепер у головної героїні роману "Диявол носить Prada" Міранди Прістлі (яка, у свою чергу, є прототипом редактора журналу "Vogue" Анни Вінтур) з’явилася українська "сестра" – Юлія Тимошенко.


Адже про залізну, владну і амбітну Юлію Володимирівну ходять легенди. А ще більш холоднокровну, владну і амбітну Міранду Прістлі у фільмі "Диявол носить Prada" геніально зіграла Меріл Стріп.

Тимошенко співає гімн у Prada

Тимошенко співає гімн у Prada

Поєднати ці два образи можна було вже давно, але не вистачало лише однієї дрібнички. Нею виявився один скромний аксесуар гардеробу леді Ю.

Хоча стереотип "Тимошенко – Луї Віттон" вже давно розбито (згадати лише її перли від "Dolce&Gabbana"), побачити лідерку БЮТ у "Prada" ніхто й не сподівався.

'На

На бляшці поясу написано "Prada"

Проте ТаблоID таки вдалося виявити одну символічну річ в одязі Тимошенко - пояс Prada.

Причому, як не дивно, модна лихоманка після виходу нашумілого фільму тут ні до чого. Бо Тимошенко носить Prada вже давно.

Шкіряний ремінь зі сталевою бляшкою. Фото Анни Андрієвської

У ансамблі "костюм Yves Saint Laurent - ремінь Prada" Юлія Володимирівна з’явилася рік тому перед своїми однопартійцями, під час з’їзду БЮТ.

У білому піджаку із чорними ґудзиками, чорній спідниці у білий горошок і широким поясом Prada Тимошенко найбільше нагадує сувору, елегантну і в міру гламурну Міранду Прістлі (Анну Вінтур).

Проте в кожній історії має бути хоча б чайна ложка дьогтю. Тому ТаблоID не втримався і від традиційного підрахунку вартості гардеробних витребеньок політиків.

На одному з інтернет-магазинів пояс Prada коштує 365 доларів

Як вдалося дізнатися, пояс Prada, як у Тимошенко, коштує не менше 1500 гривень. В одному з наймодніших київських магазинів нам повідомили цифру у 1500-1700 гривень. Проте в українських бутіках великий асортимент Prada ви не знайдете.

В Інтернет-магазинах ціни на пояси Prada майже такі самі – трохи більше 300 доларів.

Але вартість, мабуть, не головне. Адже Prada є своєрідним символом успішності. Цей італійський будинок моди, заснований у 1913 Маріо Прада і розкручений його онучкою Міуччі Прада, вважається одним зі світових символів haute couture і pret-a-porter, якому не світить перетворитися на "попсовий" бренд.

"Поки дівчина Gucci п’є шоти текіли у нічному клубі, дівчина Prada читає Пруста в кафе", - говорять про Prada критики. Не дивно, що саме Prada є улюбленою італійською маркою одягу тієї самої Анни Вінтур. "Ви - єдина причина того, що ми приїжджаємо на тижні моди до Мілану", - сказала якось вона.

Щось подібне у погляді, жестах... не знаходите?

І хоча Тимошенко до фанатичної модниці Вінтур ще далеко, у цих двох "дияволів" все ж таки є щось спільне. І не тільки любов до Prada...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів