У дитинстві Гайтану дражнили "мочалкою", а перше порно вона побачила у 10 років

19 жовтня 2006, 13:56

Життя співачки Гайтани схоже на мексиканський серіал. Спочатку дитячі переживання, сльози від нерозділеного кохання, зрада, потім кар’єрний злет і хеппі енд.

Чорношкіра дівчина з Конго зробила зіркову кар’єру у далекій Україні і встигла пережити тут чимало неймовірних історій.

Почалося все з дитинства. У Конго Гайтана прожила зовсім недовго — з року до п'яти. А народилася в Києві.


У 6 років Гайтана почала заробляти по 40 рублів на місяць

У 6 років Гайтана почала заробляти по 40 рублів на місяць.
Фото прес-служби Парцхаладзе

"У школі до мене, звичайно, чіплялися, дражнили "мочалкою". Але я ніколи не комплексувала. Я, дівчина з добре підвішеним язиком, знаходила 25 відповідей. Билася, щоб відстояти свої інтереси, хоча по натурі спокійна, м'яка, романтична людина", - розповіла вона в інтерв’ю "Бульвару".

Але так тривало недовго. Скоро Гайтана зрозуміла, що її екзотична зовнішність — тільки плюс.

'"Головне

"Головне дати чоловіку зелене світло". Фото з офіційного сайту Гайтани

"Дівчата хотіли зі мною дружити для того, щоб разом пройтися. Хлопці відразу реагували, хотіли познайомитися. Крім того, я відмінна спортсменка. У мене дуже темпераментна гра, яка явно дана африканською кров'ю, от цим міксом. Я завжди швидше за всіх бігала, краще за всіх підтягувалася. Ну і музика, звичайно. Усі відразу відзначили: "Вау! Який тембр!", - каже вона.

Якщо хтось думає, що перші свої гроші Гайтана заробила саме музикою, то дуже помиляється. Виявляється, перший заробіток майбутній співачці приніс... настільний теніс.

Фото з офіційного сайту Гайтани

З шести років (!) вона брала участь у турнірах за збірну і кожен місяць отримувала зарплату 40 рублів.

Але справді доросле життя в Гайтани почалося з 10. Саме тоді у кінотеатрі вона побачила перший порнофільм.

"Перший порнофільм "Катерина" побачила в 10 років завдяки старшим. Ми поїхали кудись за кордон на змагання і мене під великим секретом, що я нічого не розповім тренеру, взяли в кінотеатр. Досі не можу зрозуміти, як мене пропустили", - розповідає вона.

Фото з офіційного сайту Гайтани

Фото з офіційного сайту Гайтани

Співачка каже, що тоді у неї був шок і їй навіть стало страшно. "Я багато чого не зрозуміла, але все рівно вважала себе крутою", - додає вона.

А от перше кохання прийшло до Гайтани у 13. "Хлопцю було 18. 13-16 — роки мого першого кохання, розвитку відносин. Я писала щоденник, куди ховала усі свої дівочі секрети і сльози. Але одного разу його знайшла мама, прочитала, відсварила мене, і я зрозуміла: краще писати пісні", - розповіла вона.

Але серйозні почуття Гайтани розбилися об черстве серце юнака. "Моя любов була чисто платонічною. Він мені сказав, що я маленька. А я дуже страждала. От і все", - згадує вона.

Гайтана пережила зраду коханої
людини. Фото "Бульвару"

Потім у житті Гайтани розпочався етап накопичення досвіду у коханні. Вона каже, що ніколи не полювала за чоловіками, а просто "давала знак, що доступна".

"Мені здається, що жінка частіше першою робить знак, що вона доступна, дозволяє до себе залицятися. Ми, як самки, даємо знак нашим самцям, що для них зелене світло. Дій! А чоловік уже як лицар відчуває, що повинен завоювати цю дівчину. І події розвиваються", - каже вона.

Але було в житті Гайтани і справжнє розчарування. Вона пройшла через зраду.

"Я дуже любила чоловіка, а він мене зрадив. Я пам'ятаю, як це боляче. Він навіть ні в чому не зізнався, я про все дізналася від дівчини, з якою він переспав. А я ще знайомила його зі своєю родиною, з мамою", - згадує вона.

Саме цю історію співачка зараз називає "Санта Барбарою". Виявляється, чоловік, з яким Гайтана будувала серйозні стосунки, "не просто зрадив, а встиг зробити дитину".

"Дівчина прийшла до мене додому і сказала: "Я хочу, щоб ти знала: ця дитина від нього". Вони так і не одружилися. Народилася дитина...", - розповіла вона.

Каже, що тоді була в такому стані, в якому "слабохарактерні люди можуть із собою щось зробити, або просто впасти в глибоку депресію".

"Мені було дуже важко. Але минув час, ми почали спілкуватися. Він до неї не пішов. Все одно мене тримав, говорив, що любить, що ми з ним одружимося: "Я люблю тебе, ти моє життя. Пробач мені. Але я вже нічого не можу виправити, вона хоче цієї дитини", - розповіла Гайтана.

Гайтана вже встигла побувати у шлюбі </p>
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів