Бути сином Черновецького: підйом о 9 ранку

11 жовтня 2006, 16:16

Якщо ви хотіли вийти заміж швидко, вигідно і без зайвих романтичних залицянь, треба було йти працювати у Правекс-банк до сина Леоніда Черновецького.

Виявляється, пропозицію своїй майбутній дружині Степан Леонідович зробив швидко, "по-діловому", через три місяці після знайомства. Звичайно, був присутній у всій цій історії і його величність випадок.

"З моєю дружиною ми познайомилися випадково, у банку. Вона працювала в департаменті споживчого кредитування, який я на той час очолював", - розповів син мера столиці в інтерв'ю "Комсомольській правді" в Україні".


Фото УНІАН

"Я зробив їй пропозицію через три місяці знайомства. Це швидко, тим більше для мене, тому що в мене дуже високі вимоги до людей. А дружина - це близька людина і на все життя. Тому вважаю, мені повезло. Сьогодні зустріти порядну, по-справжньому люблячу дівчину вкрай складно", - зізнався він.

За словами сина мера, до майбутньої дружини він залицявся красиво, але розповідати про це не любить, "тому що по натурі не романтик": "У нас усе добре. Незабаром буде дитина - хлопчик, я давно про це мріяв".

Утім, не все так добре в сімействі Черновецьких, як може здатися на перший погляд. Не дивлячись на те, що глава наглядової ради Правекс-банку "сам собі хазяїн", в останні кілька тижнів він працює навіть по суботах.

"Звичайно, я можу не ходити на роботу. Тим паче, я сам собі хазяїн, але в мене стільки справ, що вони не дають розслабитися. Останні два тижні по суботах я до шостої вечора працюю з документами", - розказав він.

На питання, чи не ображається на це його дружина, Черновецький відповів, що "ображається, але доля в неї така". "Згодом розраховую дещо розвантажитися. Адже в мене зовсім немає особистого життя - на машині поїздити, в сауну з друзями сходити, у футбол пограти. Я не відпочиваю за вихідні", - додає син мера.

Щодо розпорядку свого дня Черновецький також розповів, що зазвичай він прокидається "о дев'ятій, душ, ранковий чай, легкий сніданок, а о десятій я вже на роботі".

"Іду з роботи тільки о десятій-одинадцятій годині вечора. Зараз намагаюся знайти час для того, щоб три рази на тиждень займатися спортом", - додає він.

Тато і мама за читанням Біблії. Фото УНІАН

Головним захопленням Черновецького, звичайно ж, залишаються машини: "Недавно їздив у Париж - на одну із найбільших автовиставок. Виписую різні автомобільні журнали, читаю про машини в Інтернеті, навіть у робочий час".

Крім цього, в сина мера мало на що вистачає часу: музику він слухає в автомобілі, при чому "будь-яку, окрім класики", а книги і зовсім давно не читав. "Остання, яку прочитав на відпочинку, "ДухLеss" Сергія Мінаєва. Мені її подарували", - розповідає Черновецький.

При цьому син мера зізнався, що "мало читав узагалі, тому що в школі погано навчався": "В інституті перевівся на заочне після першого курсу. З 19 років почав працювати в банку, причому давалося це дуже важко, я буквально помирав. Але потім з'явився інтерес заробляти гроші".

На титулі використано фото "Комсомольської правди" в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів