Найбагатша спадкоємиця України – Маша Пінчук. Перші фото

26 вересня 2006, 13:00

Найбагатшу спадкоємицю України не показують по телевізору, вона не є героїнею світських хронік або скандалів. Це – Маша Пінчук, дочка від першого шлюбу відомого всій державі бізнесмена. Досі фото цієї дівчини ніколи та ніде не публікувалися. TabloID піднімає таємну завісу...

Віктор Пінчук із дорослою донькою

Улітку 2006 року газета "Kyiv Post" та інвестиційна фірма "Драгон капітал" склали рейтинг найбагатших українців, у якому друге місце посів Віктор Пінчук. Його капітал було оцінено в 3,7 мільярда доларів.

Перший щабель належить Ринату Ахметову, однак він має двох синів, тому донька Пінчука автоматично стала переможницею в номінації "найбагатша спадкоємиця".


Про цю дівчину обмаль інформації. За знаком зодіаку Маша Пінчук Діва, народилася 25 серпня 1982 року у Дніпропетровську – це можна з'ясувати у базі даних державних органів України.

Маша – донька Віктора Пінчука та Олени Аршави, першої дружини екс-олігарха.

Відомо, що Маша Пінчук навчалася або ще навчається за кордоном, вільно володіє іноземними мовами.

Маша Пінчук вдягається відповідно статусу...

...годинник "Френк Мюллер" з діамантами

...сумка "Луї Віттон"

Маша Пінчук напряму є акціонером тільки в одній структурі – ТОВ "Фірма "Дайм", де, крім неї, співвласником також є її дідусь Михайло Аронович Пінчук. Як вид діяльності цієї фірми зазначається "Оптова торгівля необробленими чорними і кольоровими металами".

Крім Маші, у Віктора Пінчука тепер є ще одна донька – Катя, яку його нинішня дружина Олена Франчук народила у 2003 році.

Маша Пінчук і Олена Франчук

У об’єктив TabloID Маша Пінчук потрапила під час презентації Центру сучасного мистецтва, який відкрито у Києві. Судячи з фото, вона добре ладить з новою жінкою в житті свого батька.

Всі фото Ганни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів