Перша машина і мрії сина Черновецького

19 вересня 2006, 16:39

Деякі діти відомих батьків катаються на дорогущих авто, які їм нібито "дарують друзі"... або "дають покататися".

Інші діти з підліткового віку полюбляють "порпатися" в машинах, прилеплювати їм усякі штучки, возити на виставки, після чого мають змогу самі купити авто, яке їм приглянулося.

А Стьопі Черновецькому, синові мера Києва, свою першу машину довелося довго випрошувати в тата.


За його словами, це був "беушний" BMW третьої серії, який Черновецький-старший подарував синові після довгих умовлянь. Причому, на цій машині спочатку їздила дружина мера Києва, а до неї – ще якийсь знайомий родини.

Скоро дружина "розсікатиме"

на позашляховику

"У питаннях керування автомобілем батько був безапеляційний - перш, ніж сісти за кермо, я одержав посвідчення, а після - ще два місяці вчився їздити по місту під керівництвом водія. Але, незважаючи на це, щойно я сів за кермо, одразу потрапив в аварію", - розповів Степан в інтерв'ю журналу "Контракти".

Черновецький-молодший стверджує, що "був правий і їхав на зелене світло, а хлопець, з яким ми зіштовхнулися, - на червоне, усе обійшлося нормально". Наступним його автомобілем став Mercedes класу С, який йому також подарував батько.

"Перша машина, яку купив сам, - кабріолет BMW Alpina, пізніше придбав Mercedes класу Е. Зараз у мене спортивний седан BMW М5, на якому я разом із чемпіоном України з раллі, Юрієм Протасовим, тренуюся у швидкісній їзді на стадіоні "Чайка", - розповів Степан.

Виявилося, син Черновецького любить "поліхачити", але каже, що підходящих трас немає. "Швидко їздити небезпечно, пішоходи переходять дорогу де заманеться, водії права купують, дорожнє покриття огидне, загалом, не мені вам розповідати", - додає він.

Степан стверджує, що їздить зараз мало, тому що живе поруч з офісом, але за увесь час його, нібито, штрафували тільки тричі.

Утім, крім машин Черновецький-молодший також любить спорт: займається боксом, грає в теніс. Щодо нічних закладів – віддає перевагу клубу "Декаданс": "Там сервіс гарний, готують непогано. Але я там буваю рідко, а якщо і буваю, то довго не засиджуюся, оскільки рано встаю".

Юрій Протасов - "напарник по польотах" на "Чайці"

"Висипаюся тільки у вихідні, сплю годин до двох після обіду. Узагалі, до їжі невибагливий, із задоволенням вечеряю вдома. Просто зараз, коли дружина вагітна, не хочеться створювати їй зайвих турбот, тому харчуюся в ресторанах", - додав він.

Зовсім нещодавно Степан купив собі Porsche, а дружині - позашляховик Mercedes за 160 тис. євро, який приженуть у жовтні. "Жінки, як правило, непевно пілотують, тому я купив їй автомобіль, що легко долає бровки і безпечний при занесеннях", - пояснив він.

Однак основною метою Черновецького-молодшого є будинок: "Зараз хочу заробити на будинок, поки не вистачає... Роки через три куплю ділянку на березі Дніпра і побудую".

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів