Молодість Кучми: варення з трусами

19 вересня 2006, 13:50

Зазвичай політики не люблять розповідати про власні дурощі, навіть якщо вони зроблені по молодості.

Лише запеклі "відставники" можуть дозволити собі цю маленьку слабість. Як, наприклад, екс-президент Леонід Кучма, який минулого тижня відвідав рідне місто, пише "Газета по-киевски".

У ході поїздки в Леоніда Даниловича було багато неформальних зустрічей. Зокрема, з однокашниками, що святкували 50-річчя освоєння цілини.


Ух, я по молодості "зажигав"!

У БК студентів після теплої зустрічі з цілинниками, запалений емоціями і застіллям екс-президент вийшов вручити студентам іменні стипендії. У своє привітальне слово Кучма ввернув історію, як у 1956 році на Північному Казахстані він ледь не спалив... пшеничне поле.

А було усе так... Ближче до осені, коли на цілині вже дозрів урожай, 18-річний Леонід Кучма нарвав у лісі ягід і вирішив у польових умовах приготувати варення, для чого розвів у найближчому гаю вогнище.

Багаття швидко розгорілося, від нього зайнялася суха трава, і за лічені секунди вогонь кинувся до хлібної ниви. Переляканий Кучма взявся гасити полум'я одягом.

Зварю вам зараз моє фірмове варення! Роздягайтесь :)

На щастя, однокашники помітили дим і відправили підмогу. Коли пожежу спільними зусиллями вдалося, нарешті, приборкати, виявилося, що "палій" залишився в самих трусах – інше обмундирування згоріло.

Тоді Кучмі пощастило. Хоча "стукачество" в оборонних вузах було досить поширене, про його провину начальство не довідалось. А може, і довідалося, але вирішило не давати справі хід, коли все обійшлося.

Але якби згорів хліб, не минути Кучмі суворої кари. Ще й політику пришили б... На тому кар'єра майбутнього комсорга, секретаря парткому і президента могла закінчитися, щойно почавшись.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів