"Няня Віка" розлучилася з чоловіком

18 вересня 2006, 18:41

Життя "прекрасної няньки" Анастасії Заворотнюк оточене легендами та чутками. З минулого року e пресі пішов поголос, ніби в особистому житті акторки не так все безхмарно, як вона розповідала у своїх інтерв'ю.

Бог любить трійцю?

І от нарешті "няня Віка" розкололася, пише "Комсомольська правда" в Україні".


Не одноразово з'являлися повідомлення, що Заворотнюк нібито пішла від чоловіка Дмитра Стрюкова і розлучилася з ним. Але акторка усе заперечувала.

Олії у вогонь додали розмови про неіснуючий роман Анастасії та її екранного "боса" Сергія Жигунова, що, як кажуть, викликало море емоцій у її чоловіка.

Виявляється, Дмитро поставив їй умову: або родина, або кар'єра. Анастасія прийняла непросте для неї рішення. Вона погодилася зніматися у новому супербойовику "Красива", подала на розлучення з чоловіком і виїхала на зйомки.

Коли журналісти додзвонилися до "няньки", вона займалася у спортзалі з особистим тренером, готуючись до вечірніх зйомок у "Красивій" - у кадрі вона має сама виконувати трюки.

"Так, я розлучилася. Це правда", - сказала акторка. "Ми розійшлися з чоловіком ще у квітні. З тих пір я не живу з ним. Рішення далося непросто", - зазначила Заворотнюк.

Мабуть, чоловіку нелегко було "ділити" свою "няню" з іншими. Фото Махім

Вона додала, що діти залишилися з нею, але розповідати про причини розлучення й обговорювати, чому це сталося, не стала - "Це занадто особисті речі".

З чоловіком... не пара...

Зі свого боку чоловік "прекрасної няні" заявив, що не в курсі їхнього розриву. "Мало що пишуть. Наскільки я знаю, Настя нікому не давала інтерв'ю. Тому все, що пишуть, - дурниця", - зазначив він. А на уточнення, чи розійшлися вони із Заворотнюк, Дмитро сказав, що "ні, принаймні, з ранку, може, до вечора щось змінилося".

Дізнавшись, що Стрюков спростував факт їхнього розлучення, Анастасія Заворотнюк обурилася: "Дуже шкода, що він так говорить. Я нічого не можу з цим вдіяти. Повторюю - ми в офіційному розлученні. Півроку не живемо разом".

"Усе, що відбувалося, просто неможливо розповісти", - додала вона. "Діти багато чого не знають. А мені потрібно захистити моїх дітей. Розлучення - це дуже болісно для всіх. Воно проходило важко. Уся моя родина важко пережила це", - каже "няня Віка".

"Ми вирішили на якийсь час приховати факт розлучення. Заради дітей. Щоб їх у школі не тривожили розпитуваннями однолітки. Щоб не було галасу. Нам би тоді було ще складніше", - додала акторка.

Цікаво, що в шлюбі Заворотнюк була двічі. Так сталося, що і перший чоловік, і другий зробили їй пропозицію руки і серця на четвертий день знайомства.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів