Черновецький подарував сину на весілля свій банк

11 вересня 2006, 16:16

Перша зарплата - майже як перше кохання: звичайно, вона менша за значимістю, але, так само як кохання, не забувається ніколи.

Поки залишається таємницею, яку ж зарплату одержував 19-річний син президента Андрій Ющенко, що міг, за словами батька, дозволити собі і машину, і квартиру, що потім виявилися подарунками, а потім і взагалі заплутаєшся, відкіля це все було...


У свою чергу син мера Леоніда Черновецького Степан розповів газеті "Дело", що його перша зарплата була... – 500 доларів і йому все одно не вистачало (у 1998 році це були непогані гроші!).

Одержувати її він став теж у 19 років, але не від чужих людей, а в банку у тата. "В якийсь час батько просто перестав давати мені гроші і сказав: приходь у банк, заробляй сам, шукай своє місце. Якщо ти не навчишся заробляти - гріш тобі ціна", - переказує Степан слова Черновецького-старшого.

"Прикинь, за 8 років від 500 баксів до цілого банку"

Утім, синові 500 доларів за тих часів усе рівно "не вистачало": "Більш того, це якоюсь мірою було навіть легким шоком для мене, - адже я звик жити з розмахом, за рахунок батьків, і ніколи не думав, що в один прекрасний момент мені батько скаже: дитинство закінчилося, чоловіче, бери заробляй сам".

Зараз Черновецький-молодший стверджує, що вдячний батькові за той експеримент, тому що він закінчився тим, що йому довірили цілий банк. "Якщо хочете, це було моєю мрією. Я завжди хотів керувати Правекс-банком", - додає він.

Сам же банк дістався Степану в подарунок на весілля: "Але це "подарунок" як би в переносному значенні. Так, він (батько) сказав, що дарує банк, але я вважаю, що банк мені дали в управління. Це сімейний бізнес, що я зобов'язаний розвинути і збільшити".

"Чим би дитя не тішилось (хоч би й банком), аби не плакало"

Зараз Черновецькому-молодшому 27 років. Після відходу батька "у мери" у його кабінеті практично нічого не змінилося.

Степан, як і батько, не любить краваток і фотокамер. Зате любить білі сорочки і дорогі "тачки". Біля його офісу частенько стоїть або його спортивний седан BMW M5 або "свіженький" Porshe.

Про гроші воліє не говорити: "Гроші люблять тишу", - повторює Черновецький-молодший правило швейцарських банкірів.

TabloID

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів