Тимошенко одягнеться в траур... по демократії?

4 вересня 2006, 15:26

Незважаючи на те, що понеділок вважають днем важким, Юлія Тимошенко запланувала на початок тижня купу важливих речей.

Перш за все вона повернулася з інформаційного небуття – протягом усього останнього місяця від неї не було ні слуху, ні духу.

На питання TabloID, де вона провела цю загадкову відпустку, Тимошенко спробувала віджартуватися: "В Антарктиді з пінгвінчиками".


Сукня від Гасе, в якій Тимошенко стала прем'єром

А тут у понеділок і перед пресою встигла з'явитися, і Януковича "звільнила", і своїй дизайнерці Айні Гасе вже призначила зустріч: будуть думати, що шити Леді Ю у вересні.

Влітку "газова принцеса" нічого не замовляла: спочатку було не до гардеробу, потім їздила відпочивати. А новенького в її шафі і так вистачає, ще навесні вона купила речі із осінньо-зимової колекції Айни, пише "Сегодня".

Такі чорні будні чекають на Тимошенко у майбутньому?

Тоді Тимошенко не була присутня на показі, але пізніше переглянула відеозапис і відібрала для себе кілька моделей.

Серед них золотаво-лососеве пальто з гіпюру, шифону та металізованого трикотажу, біле пальто до колін, що оторочене норкою.

"...а тоді з'являється жінка у чорному... А!!! Віддай своє серце!!!"

Неочікуваними покупками були пальто чорного кольору, чорна трикотажна блуза, що розшита бісером з норковим коміром, і пишна чорна спідниця.

"Моя осінньо-зимова колекція присвячена Крістіану Діору. Головний силует – "пісочний годинник", а оскільки у Юлії Володимирівни дуже вузька талія, то їй це підійде", - переконана дизайнерка.

TabloID

Фото з сайту Юлії Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів