1 вересня Шева став учителем

4 вересня 2006, 11:56

Першого вересня форвард лондонського "Челсі" і збірної України Андрій Шевченко згадав дитинство і пішов до школи.

За парту, щоправда, не сідав, випробувавши себе в новій ролі – вчителя, пише "Комсомольська правда" в Україні".


Шева завжди йде з дітьми на контакт. Фото sheva7.com

В одній з київських шкіл-інтернатів, з яким у футболіста склалися теплі відносини, він провів "Урок миру" з фізкультурним нахилом.

Шева показав хлопчикам пару прийомів зі свого технічного арсеналу і провів серед хлопців змагання, після чого роздавав призи.

Згадуючи своє 1 вересня, Андрій зізнався, що якби мама не розбудила його вчасно, він би усе проспав.

Фото fanat.com.ua

"Спогади про школу залишилися дуже хороші. І я дотепер вдячний викладачам, що здорово мені допомагали - дуже важко було тренуватися і навчатися", - каже футболіст.

Вже в 11-річному віці він став дуже багато їздити по змаганнях і пропускав багато уроків. "Вони (вчителі) робили мені поблажки - хороші люди були", - додає Шевченко.

Щодо слів його сестри, що в школі він був хуліганом, футболіст дивується: "Дивно. Але таким вже страшенним хуліганом я не був - не в моєму це характері. Хоча, як будь-яка дитина, любив пошаліти".

Зараз у Шевченка вже є один синочок. Футболіст каже, що його дружина - Крістіна Пазік – "відчуває себе добре, і вже залишається не дуже багато часу до радісної події в нашій родині".

"Що стосується кімнати для маляти, то її облаштуванням займемося найближчим часом. Адже ми тільки зараз знайшли квартиру, до якої будемо переїжджати. Усе поспіхом, не так просто змінювати країну, скажу я вам! Але нібито усе вже нормально, незабаром почнемо облаштовуватися", - додає улюбленець української публіки.

Ім'я дитині поки не вибрали, при цьому Шевченко не захотів зізнатися, кого ж чекають у родині: ще одного хлопчика чи дівчинку.

Скоро їх стане четверо. Фото fanat.com.ua

Справи з англійською у футболіста "вже непогані": "Мені легше – дружина-американка, і ми зараз спілкуємося постійно такою англо-італійською сумішшю, але я вже відчуваю, що процес йде, майже усе вже розумію".

Напередодні Євро-2008 у Шевченка практично не було відпочинку, однак футболіст стверджує, що все нормально, він у хорошій формі. Готуємось до перемог!

TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів