Омельченко курить по дві пачки цигарок на день

1 вересня 2006, 18:35

Виявляється, вихід із влади не тільки дещо тверезить людей, але і повертає їм пам'ять.

Зокрема, після уходу з посади мера Києва Олександр Омельченко відновив багато професій, які забув за часів керування містом: "Водія (сам їжджу за кермом), медбрата (біля пасіки завжди якісь подряпини), телефоніста (сам відповідаю на телефон і сам набираю номер)".


Так, це не самокат і не дамський велосипед. Фото "Блик"

Найголовнішим після виходу з влади Сан Санич вважає те, що чудово оздоровився: "Був кілька днів у Криму. Більше люблю центральну Україну. Відпочиваю в родичів на Київщини й Черкащині".

Проте міняти авто з престижного на щось інше не збирається. В інтерв'ю УНІАН Омельченко сказав: "Якщо хтось думає, що я їздитиму на самокаті або дамському велосипеді, звичайно, помиляється".

Вірний залізний кінь... чи слон? Фото УНІАН

"Я в розумних межах самозабезпечений. Їжджу на джипі – Тойоті. За кермом – по черзі зі своїм помічником. В один кінець я за кермом, він – на телефонах, назад – навпаки. У моїх синів теж по автомобілю, дружина – теж за кермом невеличкого позашляховика", - розповів він.

Охорони в екс-мера немає, каже, що привілеями жодними не користується – ні афганця, ні чорнобильця, ні героя України.

Фото УНІАН

"Немає ні медсестри, ні кухаря. І не отримував жодної копійки своєї пенсії – усе перераховую на дитбудинки", - зізнається він.

Стосовно прикрас, то це не про Сан Санича. Свій годинник - Orient – він придбав у Кабулі 1978 року. Каже, що тоді це був найпрестижніший годинник у тій країні, коштував 40 доларів, такі самі купив і синам - "це було найкраще, що я там купив".

"Але ношу його не тому, що він у мене один. У мене кілька годинників, навіть точно не скажу скільки – сім чи, може, дев'ять. Мені дарували, є, мабуть і по три тисячі доларів. А цей годинник не знімаю. Він як оберіг для мене – ще з часу роботи в Кабулі під час війни", - розповідає Омельченко.

Фото УНІАН

"Хрестик теж завжди при мені. Я його освятив у Єрусалимі", - додає екс-мер.

Коли в кабінет мера вселився Черновецький, він розповідав, що Омельченко лишив по собі зіпсований цигарками паркет. Зараз завзятий курець палить найлегше "Мальборо" – майже дві пачки на день.

"Колись, ще хлопчиком, починав курити папіроси "Ракета", потім "Спорт", "Прибой", потім був "Норд", який свого часу "розшифровували "Народ, опасайтєсь русской дємократіі", тому його перейменували в "Север". Є в мене залежність, я не соромлюсь, - розповідає Сан Санич.

Хороша фізична форма у 68-річного Омельченка зберігається завдяки апетиту і сну. "Їм усе, але помірно. Якісь рецепти? Та про що ви кажете! Іноді чарку вип'єш – так "налупишся", закушуючи...", - зізнається екс-мер.

"Випив зранку - день вільний". Фото "Блик"


"Колись на моє запитання про стиль харчування Амосов відповів: ви, керівники, мало чим різнитесь від алкоголіків. Одні зранку думають, як би випити, а керівник думає: як би не напитися сьогодні. Але і той, і другий, до ночі п'яні. І додає: якщо увечері перевантажив шлунок, компенсуй вранці недоїданням", - розповів Омельченко.

Але є у Сан Санича свій режим: вранці два сирих домашніх яйця і каву після того. Спить він шість годин на добу. Каже, що цілком вистачає. Любить вареники з усім, окрім "з таком".

Це ще Зварич не бачив, як Омельченко використовує кольори нацпрапору. Фото "Блик"

"Знаєте, що це? Без начинки, "так". Не вживаю цукру – тільки мед. Маю цілих три пасіки. У різних місцях різна кормова база, і різний мед. І завжди тримаю в багажнику ящик меду – кого зустрів, з ким поздоровкався, того й пригощаю", - розповідає Омельченко.

TabloID

Також використано фото "Укрінформбюро"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів