Руслана вчинить парламенту "ґвалт"

Вівторок, 29 серпня 2006, 17:17

Схоже, Руслана в політиці – всерйоз і надовго. Причому нове поприще співачка не хоче сприймати ні як шоу, ні як бізнес.

В інтерв'ю "Газете по-киевски" вона розповіла, як один раз Могилевська зауважила: "Руслана два місяці потусується в політиці, і їй набридне".

"А я кажу: "Могилевська сьогодні відстала від життя і не знає, що таке сучасна політика. Там зараз цікавіше, ніж у шоу-бізнесі. Пізніше вона сказала моїм друзям: "Руслана потрапила саме туди, куди їй потрібно. Там море дикої енергії і море "движухи"!", - додала співачка.

При цьому Руслана розповіла, що днями мала розмову з однією дуже відомою в Україні людиною, що має відношення до спорту:
"Він мені каже: "Руслана, це ж подвиг - опинитися біля годівниці і замість того, щоб покласти це собі в кишеню, – віддати". От де собака заритий!".

"Якщо боротьба винятково за корито – "ганьба", якщо - за курс України, і хто краще його реалізує – "респект"!", - додала співачка.
При цьому "дикунка" визнає, що "сьогодні політика - шоу, тому що багато піар-технологій, не сьогодні-завтра деякі політики перекриють за популярністю Мадонну, а результат де?".

У Верховній Раді співачка "сидить і от такими от круглими очима дивиться на усе, що там відбувається".

"Раптом, за секунду, бійка виникає, а хтось спокійно розгортає і читає газету. Відчуття, начебто в клас приходиш, а там повний дурдом - хтось когось по голові б'є, хтось клей виливає, комусь все одно... Для мене це все просто дико", - розповідає вона.

Коли ж її запитують про можливість впливати на політичні події в країні, Руслана каже, що "якби я знала, що не маю ніякого впливу, було б логічно запитати, що Руслана робить взагалі в політиці?".

Відсиджуватися в депутатському кріслі співачка не збирається: "Можливо, це тільки маленьке зернятко поки, але я постараюся сформувати нову ідеологію серед молоді".

"Я беруся за те, що не дуже привабливо для бізнесменів у політиці. А для мене - це те, що потрібно", - пояснює вона.

У вересні співачка має намір відстоювати, щоб студентам виділили більше грошей з бюджету: "Буду, що називається, ґвалт піднімати! Сільській молоді взагалі гроші не надходять. Але ж, якби в село хоча б 50 м'ячів привезти, то три Андрії Шевченки вийшло б!".

На засідання 5 вересня співачка піде "з робочим, дуже реалістичним настроєм, відразу задекларує свою програму в комітеті Євроінтеграції".

"Ілюзії вже розвіяли усі, хто міг, усе що могло – шокувало. Приготувалася до різного роду екстриму", - каже "дика" Руслана.

TabloID

Фото з офіційного сайту Руслани


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів