Пономарьов дав обіцянку в любові до гробу

28 серпня 2006, 12:03

Олександр Пономарьов остаточно загруз у безодні шлюбних уз. У цю суботу співак обвінчався зі своєю 20-річною обраницею Вікторією Мартинюк.

Із дня їхнього знайомства минуло 7 місяців, пише "Блик". Незважаючи на православне віросповідання молодят, вінчання відбулося в римо-католицькому костьолі святого Олександра.


Запланована на 15.00 церемонія почалася о 15.45. Наречений прибув на джипі-лімузині на 20 хвилин раніше призначеного. А от наречена не квапилася. Люди перешіптувалися - мовляв, чи не передумала!

Але гості з'їжджалися: давні друзі співака - генпродюсер ICTV Олександр Богуцький із дружиною і дочками, подружжя Канішевських, телеведуча Ірина Ваннікова з чоловіком, Руслана з чоловіком Олександром Ксєнофонтовим, помічник Леоніда Черновецького Олесь Довгий.

За п'ятнадцять хвилин до четвертої до костьолу підкотив особистий лімузин Пономарьова з нареченою.

На ній було шикарна сукня молочного кольору від Оксани Караванської, шлейф якого гордо несла дочка Олександра від першого шлюбу – Женя. Туфлі Вікторії були засіяні каменями, у руках маленький букет троянд.

До весілля Віка дещо змінила колір волосся – з темно-коричневого на яскраво-каштановий.

Під звуки "Аве Марія", у супроводі тата Вікторія ввійшла до костьолу. Церемонія обіцянок любові до смерті тривала півгодини.

Тим часом подруга нареченої в храмі розкидала в чаші молочні пелюстки троянд. Щоб набрати їх у потрібній кількості, було куплено 12 букетів по 20 квіток у кожному.

Також привезли 20 білих голубів. Їх власник - приватний підприємець з Оболоні - зізнався, що його послуги дешевші, ніж такі самі у загсі. "Пара голубків у загсі коштує 50 гривень. У мене ж - 40", - сказав він. За підрахунками видання, тільки птахи обійшлися співаку в 800 гривень.

Після вінчання Пономарьови поїхали до Михайлівського собору – погуляти. А ввечері їх чекали веселощі в ресторані "Київ".

Другий день святкування пройшов у національному стилі в ресторані "Калина червона". Новоспечене подружжя гуляло в українських костюмах. Щоправда, вишиванку для Сашка зробила не Вікторія, як колись обіцяла.

"Це тривала робота, я б не витримав стільки чекати", - поспішив виправдати дружину Пономарьов. Не вистачило часу і на те, щоб вирішити, куди їхати у весільну подорож.

Фото з сайту "Блик" та "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів