Сандра Баллок пропагуватиме в Україні секс без презервативів

21 серпня 2006, 19:41

Допомогти у підвищенні народжуваності в Україні вирішила відома акторка. Не українська, не російська, а – голлівудська. Для цього стратегічно важливого проекту до Києву приїде Сандра Баллок!

Виявляється, вона стала обличчям україно-американського проекту, що пропагує секс тільки з коханою людиною і без презервативів.

В Україні акцію буде розкручувати співачка Альона Вінницька. Чому вони? Тому що обидві люблять своїх чоловіків, пише "Блик".


Історія почалася з переписки прес-секретарів зірок. Потім Альона розповіла Сандрі, що в Україні погані справи з народжуваністю і запропонувала акторці разом вплинути на ситуацію.

Люди повинні займатися коханням тільки в сім'ї, тоді і не будуть боятися, що в них з'являться діти, вважають активістки.

У містах, де буде проходити акція, встановлять пам'ятники няням. Адже саме "Мері Поппінси" рятують чоловіків та дружин від маси життєвих проблем, щоб у тих залишався час і на кохання, і на дітей, і на роботу.

Після двотижневого мовчання Сандра дала згоду на участь у цій акції. Альоні Вінницькій вона відповіла дослівно наступне:

"Мене здивувала, у першу чергу, яскрава ідея самого проекту. Як жінка, що недавно вийшла заміж і багато в чому змінила свої погляди на багато речей після цього, я зрозуміла твої думки".

"Крім того, я рідко відповідаю на листи. Але тут інший випадок. Я це не тільки розумію, але і цілком приймаю", - додала вона.

Видання пише, що вибір Сандри Баллок українською співачкою був не випадковий.

"Сандра Баллок – одна з моїх улюблених акторок. Мені подобаються люди, що міняються. І міняються в кращий бік. Після заміжжя Сандра озвучила зовсім інші ідеали. Тому я подумала, що вона мене зрозуміє", – пояснила Вінницька.Виявляється, голлівудська акторка їде не на "іншу планету": "Я чула про Україну. Але, на жаль, я знаю про вашу країну дуже мало. Тільки прізвища Шевченка і Кличка".

"Одержавши цей лист, я відвідала інтернет. Виявилося, що Україна – це зелена країна на березі моря. От це було новиною для мене. Сподіваюся побачити все це своїми очима, коли до вас приїду", – додала акторка.У Київ Сандра приїде навесні наступного року. А поки що йдуть переговори, узгоджуються різні технічні моменти й уточнюються деталі проекту.

При цьому Сандра Балок зізнається, що хоче цю акцію з Альоною перенести і на простори США.

Фото з офіційного сайту Вінницької, Viva

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів