"Пушкарьова" повертається – 11 вересня

16 серпня 2006, 16:42

Хтось із початком осені знову піде до школи, а хтось знову зустрінеться з Неллі Уваровою, відомою за роллю Каті Пушкарьової у серіалі "Не родись красивой".

Все ж таки чоловіки дивляться Уваровій вслід

Раніше TabloID писав, що російській актрисі запропонували вести жіноче ток-шоу на українському телеканалі.


Відтепер достеменно відомо, що побачити Неллі на телеекранах можна буде вже з 11 вересня. Тоді на каналі НТН стартує проект "Красуні".

Макіяж - "з корабля на бал", а точніше "зі зйомок до преси"

За словами генпродюсера телеканалу Олексія Семенова, нова програма - це шоу про жінок і для жінок, зйомки перших епізодів якого пройшли 15 серпня.

На прес-конференцію в УНІАН прийшла і сама Уварова, яка розповіла, що, погоджуючись на нове амплуа, вона була впевнена, що її акторська майстерність піде тільки на користь.

"Прастітє, я па-украінскі нє панімаю"

Актриса також додала, що чоловік підтримав її в цьому починанні: "Думаю, йому цікаво буде побачити мене в новій ролі".

Однак журналістів цікавили не тільки професійні плани актриси, але і більш приватні дрібниці, як-то косметика, відпочинок та вільний час.

Звичайно, що після такого гриму рік не схочеться користуватися косметикою

Уваровій діватись було нікуди: вона зізналася, що відпустку, коли вона випадає, вона любить проводити або в горах, або біля води, а у вільний від роботи час обожнює бродити вулицями або побувати в музеї.

Щодо косметики, то "Пушкарьова" не дуже її полюбляє, оскільки їй і так багато доводиться бути в гримі, а якщо вона кудись іде з друзями, то за можливості зовсім відмовляється від неї.

"Контракт - він і в Африці контракт" - Уварова не втече

Незважаючи на те, що Уварова - не чоловік, відвертітися від компліменту українським жінкам вона не змогла: "Вони відрізняються від російських жінок, вони дуже привітні, індивідуальні".

TabloID

Фото Анни Андрієвської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів